Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ankara Bulusması

Venator

Öne çıkan mesajlar

yarın için hala programım kesinleşmedi (arkadaşlar sağolsun) , boş olursam gelirim :)[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 Novamber 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Hadi bakalım bu ikinci Ankara buluşmam olucak bir kerede paintball buluşmasına katılmıştım. (Gerçi o böyle tesadüf olmadı bayaa planlı programlıydı) Kaçta ve nerede buluşacaksınız tarif edebilir misin? Malum Ankara'lı değilim pek bilmem buraları?[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Selamon, 04 Aralık 2004 08:53 tarihinde demiş ki:
Gerçi o böyle tesadüf olmadı bayaa planlı programlıydı

neresi tesadüf yahu, iki haftadır söylüyoruz buluşacağımızı :)

4 aralık saat 14
dost müzik evi (şimdi kitapçı olan) önünde toplancaz...
ben birazdan çıkıcam gelen gelir işte...[signature][hline]mono - life in mono
Sosyal ağlarda paylaş

Tesadüf derken sizin için demiyorum kendi açımdan tesadüğf oldu. Son anda bir olay vesile oldu ve Ankara'ya geldim tesadüf sizde buluşuyomuşssunuz. (Bu arada bir kaç yerde dost var hangisi buluşmanın olacağı dost?)[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir"
Sosyal ağlarda paylaş

dost müzik evi işte karanfildeki dost.
yalnız kapısında "karanfildeki dost" değil de "dost müzik evi" yazıyordu, ondan dost müzik evi diyorum.

ancak o eski dostun karşısına bir dost daha açıldı, gidince şaşırmayın, şu an kitapçı oldu bizim beklediğimiz dost.. karşısındaki de müzikçi.[signature][hline]mono - life in mono
Sosyal ağlarda paylaş

Vampire bloodlines bi tane de bana çekebilirseniz çok sevinecem.

Ben de çıkıcam bi saate gorusuruz =)[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

bende geliyorum :) (son anda fikir değiştirenerin isyanlarını temsil edicem :-p)[signature][hline]Her sabah yolunu gözlerim ,
Buğdayların arasındaki yeşil okyanusları görebilmek ,
Kır çiçeklerinin kokusunu duyabilmek ,
Beni sevdiğini hayal edebilmek için...
Grandmaster zgrw
Çankaya Üniversitesi Go-Kart Topluluğu Kurucusu

[Bu imza zgrw tarafından 12 Novamber 2004 23:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Eee millet anlaytın bakalım naaaptınız nası geçti.Off ya keşke bende gelebilseydim ühühühü...Seneye gelirim isallah (gelcem gelcem :) ) anlatınm iice eylendiniz mi nereye gittiniz nooldu =)[signature][hline]En ateşli ve içli ağlamalar, en sönük ve anlamsız gülüşlerde gizlidir.
Bir pati kardesimizin sözüdür...
Öhöm Öhöm ben :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...