Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ankara Bulusması

Venator

Öne çıkan mesajlar

Bu cumartesi buluşma olayını ancak 3. dünya savaşı yada ciddi bi olay engelleyebilir . Bone bile sırf buluşma var diye atlayıp kıbrıstan geldi . Hiçbişi değilse ona ayıp .[signature][hline]| Dut ağacında üzüm YETİŞMEZ !! |
--------------------------------------------------------------
Evrende bir toz bile sayılamayacak ufaklıkta bir yer kürenin üstünde küçüklüğü belki hesaba bile katılamayacak bir varlığımız var;ne var ki aklımızla büyüğüz . Aklımıza güvenelim
| Sahip olduğun gücü asla gösterme !
|

[Bu mesaj Black_Lupin tarafından 02 Aralık 2004 22:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Gelecek hafta imkansız kimya sınavım var hem de ogle vakti olacagından olamaz. Bu hafta olacagını bi hafta onceden soyledik herkesin organize olması icin bi haftası vardı daha ne =)[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
hmm o zaman gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz

fizban, 08 Kasım 2004 20:52 tarihinde demiş ki:
ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu hafta sınav yok ardethcim geliyorum bulusmaya =) Hatta resimleri cektikten sora adlarını da ardeth_patlasın1 ardeth_patlasın2... yapıcam =P[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:

ideal kız arkadaş ideal gaz gibin bişeydir. Z = 1 dir ideal kız arkadaş için. 1 atm de oda sıcaklığında muhteşem bir insandır o kız arkadaş.

[Bu mesaj Saendul tarafından 02 Aralık 2004 22:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Gelmicek kişiler , Daha doğrusu bi engeli olanlar bence bi toptan yazsınlarda ona göre gelicekleri ayıklamış oluruz . Çünkü grup giderek küçülüyo ... ![signature][hline]| Dut ağacında üzüm YETİŞMEZ !! |
Evrende bir toz bile sayılamayacak ufaklıkta bir yer kürenin üstünde küçüklüğü belki hesaba bile katılamayacak bir varlığımız var;ne var ki aklımızla büyüğüz . Aklımıza güvenelim
|
Sosyal ağlarda paylaş

ben Sn Bonecrusher ı gormeye ve SN Dojorel ıkılısını gormeye gelıyorum ve gelıyorum ortama akılırsa ona da katılırım ama lutfen artık bır bulusalım..[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

`bene gelemicem erteleyelim plzzz` geyiklerine baslamayalim yine. ertelesekte gelmeyeceginizi cumle alem biliyor, kivirmayiniz. bulusuyoruz efendim bu cumart. kimse gelmezse biz saner ben out bonec gideriz resident evil'a. bir dahada ankarada bulusma falan dendiginde hahayt deriz. aksam duruma bagli olmakla birlikte de biziz'e manhattan'a biyere gideriz, sonrada ooh mis deriz. bu kadar yani. artik kim gelicek kim gelmicek hesaplari icin cok gec. gelen gelecegi yeri saati biliyor. orada gorusuruz.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

Eh umarım bana da yerınız vardır :)[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
ya peki aranıza çok katılmak isteyen deli patiler olabilir şekil a :-p
akşam üzeri programına falan katılma olayımız olurmu?
yani ne bileyim kaçta ne yapılacak falan program şeysi yani..[signature][hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
|playingarena|Pati Pet
*Kuş,tavşanlar ve balıklar için..*
orc_lord in melancholy (day 78)
Sosyal ağlarda paylaş

bonec herkese telefonunu yolladi zaten. onu arayin ogrenin nerede oldugumuzu. hala numarasi yoksa sizde ozel mesaj atin yollasin.

yani oyle `gelmek istiyorumda gelemedim` geyikleri olmasin =)[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

Dojo ayıp ettin :( . Ne oyle 5 kişi takılcaksınız biz gelsekte galiba . Unuttun bizi .[signature][hline]| Dut ağacında üzüm YETİŞMEZ !! |
|
Sosyal ağlarda paylaş

Ya oyle demeyin bulusma sonrası gelmek isteyenler gelebiliyo deil mi Dojo =)[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

Yarınki plan soyle olucak net olarak yazayım daha fazla soru olmaz insallah =)

Saat 14:00te kızılay dost kitapevinin orada buluşuyoruz, ondan sonra gündüz vakti kızılayda ya da tunalıda düzgün bi yerlere gidip yemek yiyoruz bıkana kadar muhabbet ediyoruz gezip tozuyoruz.

Akşam olduğunda eve gidecekler ayrılıyor kalanlar olarak ortamlara akıyoruz. Nereye ne zaman gidicez demeyin daha net değil ama bi yerlere gidecez orası kesin.

Kısacası herkes uygun bi plan yapmaya calıstık yaş maş sınırlaması yok. Ben öğlen gelmem de aksam gelirim diyenler varsa onlarla aksam bi yerlerde bulusuruz yerimizi bone'dan ya da benden öğrenebilirsiniz. Bonecrusher'ın telefon numarası herkeste var diye tahmin ediyorum, olmadı bana öm ile ya da icq:326656393 ulaşabilirsiniz. Öğlen gelenlerle zaten kızılayda buluşacaz =)
[signature][hline]Delanoresse, 08 Kasım 2004 20:08 tarihinde demiş ki:

[Bu mesaj Saendul tarafından 03 Aralık 2004 12:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Eh yarın 14 te dost önü görüşürüz..Bone sende benim telefon var..[signature][hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé ''In the name of god!The ones who have turned ınto the lıvıng dead wıthout a wıll eternal Nıght!Shall be ...Hellsıng)*
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

Tuaf tuaf dostun önünde birikmiş tipler görürseniz bilin ki patilerdir arkadaşlar :) Ama yinede gitmeden albüme bi dikkatlice bakın derim :P Hepinise ii eylenceler signature][hline]En ateşli ve içli ağlamalar, en sönük ve anlamsız gülüşlerde gizlidir.
Bir pati kardesimizin sözüdür...
Öhöm Öhöm ben :)

[Bu mesaj Horrible tarafından 03 Aralık 2004 21:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...