Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ramazan geliyor

telnedim

Öne çıkan mesajlar

Keşke haklı eleştirilerinizi usturuplu yapsanız da editlenemez halde olmasa, silmek zorunda kalmasam beyler.

Oruçluyken sinirlenen ve bunu oruca bağlayan, çevresinde yemek yiyen, su içen, sigara içene atarlanan adam boşa kendini aç bırakıyor, hiç tutmasın o. Mantığını anlamamış daha.

Orucu şalanj olarak görüp ona göre tutan, çevresine de hiç karışmayan bulaşmayan adama da saygım var sonuna kadar, kendisini sınıyor çünkü. Ha özellikle yapılmasına da karşıyım böyle yemek fotoğrafı bilmem ne ama ona giderlenene kadar reklamlarda sucuğu hububatı suyu bilmem neyi dayanan firmalara giderlenilebilir sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

bck said:

Vingthor said:

yedinci katta oturuyodum. nevrozda çatışma çıktı. yedinci katta oturuyorum bak. iki mermi çıkardım pencereminden yanından. panzerler falan kapamıştı sokağı.

ben hayatımdan arabaya 3. kat balkonundan şatganla ateş edildiğini ilk ve son kez buca kopta gördüm.

keza buca kopta polis+jandarma basmıştı bizim ve yan siteleri. zaten sırf site var. 39 torbacı tutuklamışlardı öyle biyer buca kop.

dayak yemeler satganlar az biraz tvyi kes ergenlikte etkilenirsin sonra.

aç araştır dingil olay oldu 4 kişi vuruldu buca kopta bundan 5-6 sene önce. panzerler sokağı kapadı falan.

üzerine şirinyer'de bomba patladı. seninde ağzını kırarım akıllı konuş. her yazdığımın altına bir dallama gelip bir yorum yapmasa olmuyor sanırım.

ya butthurt faşot tayfadansın yada akpli falan heralde. bu yeni türedi çünkü. her topik altında gelip olur olmaz laf yiyorum. bu ne lan.
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

bck said:

Vingthor said:

yedinci katta oturuyodum. nevrozda çatışma çıktı. yedinci katta oturuyorum bak. iki mermi çıkardım pencereminden yanından. panzerler falan kapamıştı sokağı.

ben hayatımdan arabaya 3. kat balkonundan şatganla ateş edildiğini ilk ve son kez buca kopta gördüm.

keza buca kopta polis+jandarma basmıştı bizim ve yan siteleri. zaten sırf site var. 39 torbacı tutuklamışlardı öyle biyer buca kop.

dayak yemeler satganlar az biraz tvyi kes ergenlikte etkilenirsin sonra.

aç araştır dingil olay oldu 4 kişi vuruldu buca kopta bundan 5-6 sene önce. panzerler sokağı kapadı falan.

üzerine şirinyer'de bomba patladı. seninde ağzını kırarım akıllı konuş. her yazdığımın altına bir dallama gelip bir yorum yapmasa olmuyor sanırım.

ya butthurt faşot tayfadansın yada akpli falan heralde. bu yeni türedi çünkü. her topik altında gelip olur olmaz laf yiyorum. bu ne lan.

yoruma acık olacaksın kustahlıga kapalı genc jedi..evet hata yapmısım senın yazına yorum yaparak bu kadar hakarete ugrayacagımı bılmıyordum ama dıkkatlı yaz bak benden soylemesı..internet eskisi gibi değil..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...