Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung 64gb Class10 MicroSD

Rotweiler

Öne çıkan mesajlar

henüz bana gelmedi kargo ya. yazlık yerde esnaf burda çok rahat ama biliyorum. aras kargo olsaydı hele kanka evdeysen getirelim kargonu, şimdi bizi oralara kadar çıkartma falan diyorlar, teli açmadım diye adam iki gün sonra getirdi kargoyu, birde site kapısına çağırıyor lavuk asdf. neyse öm'dan takip no'sunu yazabilirmisin?
Sosyal ağlarda paylaş

Bunun 3/4 fiyatına daha iyi android bir alet var.
Netflix Hulu ve birçok arayüzü destekliyor. Nerdeyse her türlü formatı oynatıyor, altyazıları okuyor. Bluetooth ve wireless destekli klasvyesi ile birlikte geliyor şık bir alet. Hafızaları getiren arkadaşım bitane getirmiş, denedik ettik bayaa güzel çalışıyor. 8gb rom 1gb DDRIII ram var. 1,2 ghz quad core cortex a9 işlemci felan.
Yine HDMI'dan bağlanıyor TV'ye bence google chromecast'dan daha iyi işler başarıyor.
110$'a getiriyorum, 18 ay da garanti veriyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Hacım sen başkasıyla karıştırıyorsun.
O diğer bi başlıkta birisi şirketine promosyon gelenleri satıyordu.
Bu benim satacağım yeni nesil a9 quad core 1,2 ghz işlemci çekirdeği gddrIII 1 gb ram 8 gb rom var aletde.

Oynattığı kaynaklar

On-line Vidyo: YouTube, YouTube Movies, ZMovies, Viaway, LETV, Hindi Movies, Netflix, YuppTV,
On-line TV kanalları: SPB TV, HBO, Hulu, CNN, Netflix, BBC, City TV, CBC, CNBC, etc.
Online Müzik: Live365, Pandora, MP3tunes, Free music download, etc.
Online Radyo: TuninRadio, ESPN radio, BBC iPlayer, Radio time etc
Online Ağlar: Skype, MSN, Yahoo, QQ, Facebook, Twitter, MySpace, LinkedIn, etc.

Üstüne bir de kumandasıyla vericem. Hem bluetooth hem de wireless aktarıma izin sağlıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Tek sorun bende sanıyordum, format için hp nin programını kullandım bende ama büyük dosya açtığımda nedense bozuluyor. Misal 15 GB lik müzik Arşivi koyuyorum,kabloyu çıkarıp cep telefonunu kullanmaya başladığımda bozuk SD card formatlayayimmi diye soruyor.cozumu bulan varsa yazsın ben bulamadim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...