Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sequo - Questline vol2

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Brou balonlu üye hakkımda random dosedi ve hiç bir gercekligi yok ama sizler gerçek olmasini çok istiyorsunuz . Brouya inanıyorsanız fistanin uyuşturucu yüzünden tutuklandiginida yazdı.

Benim fakir olduğumdan yemek icin küçük dustumu yazan bir balonlu mesajı ile orgazm oluyorsunuz ama bu sequonun parası ile ovunmesiyle karşılastirilamiyacak kadar kötü.

Adam olun azcik balonlu yalanları ile kendinizden geçmeyin. Param olmasa bile öyle bi mesajla yemek için kendini küçük düşüren bir adama satasmaniz size ne olduğunuza dair bi yüzleşme sağlasın.
Sosyal ağlarda paylaş

riza_calimbay said:

hemen de "insannarın özel hayatlarıyla dalga geçmeyin taammı!!" adamcıkları gelmiş. sanki siz 3-5 ay önce aynı adamla taşşak geçmiyodunuz.

dalga geçmek ayrı konu. dalga geçilmekten hoşlanmayan adam zaten paticike tahammül edemeyip girmiyor bi daha.

geçmişte çekilen ekonomik zorlukla ilgili aklınca aşağılama gereksiz....
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

noyan, hala "param bitti hadi q ver" diyerek sen de çanak tutuosun ama abi orada yazılmış olanın gerçek olabilmesi ihtimaline?

açıkcası ben burada bi sıkıntı görmüyorum. biri challenge atıp para vermeye razı öbürü de challengeı kabul edip yerine getirerek para almaya razı. biz de gülüyoruz, eğleniyoruz.

sorun nedir? adam parasıyla övünüyor, "he" diyip geçememek kavga etmek nedir yani? sen de başka şeyle övün, bkz bugünkü topicte övünen övünene koyan koyana.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...