Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sequo - Questline vol2

Sequo

Öne çıkan mesajlar

DoGMeaT said:

Sequo said:

Asdf olm ben sinirlenmem hala anlayamadin sen hayal urunun uzerine yorum yapiyorsun cikarip koyamiyorsun bile ne diyim ki benimki 55 cm mi diyim cekip koymadiktan sonra hele bide iddia edip yapamadiktan sonra kukunmu var anlamadim k8

ya anlamıyorsun, ben senin gibi hava atmayı sevmiyorum

sadece sana haddini bildirmek istiyorum

derdim pipi göstermek olsa zaten ilk mesada AL BAH BENDE NE VAR

diye koyardım , o sana yeterdi

ama derdim senin küçüklüğünüde ortaya cıkarmak

sende bende cıkacaz yani ortaya kapiş? karşılıklı olacak,bi tarafın hava atmasıyla değil
zaten allah vergisiyle hava atılmaz

dolayısıyla challenge su : nötr bir mecrada incelenecek karşılıklı,sırf benimki değil seninki de lazım,zum fln yap ne yaparsan yap cek bi fotosunu cok kolay yani

ben hava atmak istemiyroum,tekrar söylüyorum,er meydanı istiyorum

bu bir challange , kabul edersin etmessin,senin bileceğin iş

benim bildiğimse şu , ayakkabılırın çok şirinmiş ,kaç numara 36 mı ? vah vah :D

Hayir cnm 44 numara. Er meydani oyle olmaz reel hayata olur. Ha istersen reelde karsi karsiya gelelim hayir demem kimin uvzu buyuk oyle belli olur:)
Sosyal ağlarda paylaş

bodrumdan gelecendeeee

buluşucaz pipiciğini açacandaaa

yalan olur o iş

taze taze şimdi halletseydik temiz olurdu

şimdi bu teklifin ferrari resmi koyarken nerdeydi gerçkten,beyler bakın arabam,geln reelde görün bi tur atın demiyordun ahaha

yoksa benim korkum cekincem R'm yok ,istersen yumurta savaşı gibi kafa kafaya tokuşturmaya bile varımb(no homo)

kazanacağımdan eminim , kompleksli olmasan , hayata bir yerden kırgın olmasan , bu kadar gösteriş meraklısı olmazdın biliyorum

nispeten yüksek gelirli insanlarınla beraber büyüdüm,içinde yaşıyorum , göre en gürültülü egzoz hep en kucuk pipilide,bu genel geçer bir doğru.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...