Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sequo - Questline vol2

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Red said:

sequonun koyduğu ayakkabı her pahalı ayakkabı satılan yerde fiks bulunan model.önünde gucci yazar prada yazar işte sadece.zenginler gelsin alsın diye konulmuş sıradan bi model. kılık kıyafete sadece fiyat üzerinden muamele yapan zevksizlerin tercihi.

sonuçta güzel giyim sadece parayla olan birşey değil. patide giyimine önem verip masraf yapan bir sürü de insan vardır. kazakla pantalonla gösteriş mi olur lan. lisede bin liralık ayakkabılarla top oynuyorduk biz sdfs

iste fakirlik boyle bisey o ayakkabinin ustundeki damali sekillerin louis vuittonun lisansi dahilinde oldugunu bile bilmiyor heryerde varmis o helogram lvye ait ne yazik ki
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

dama kimin umrunda yahu. adam damadan girmiş olaya.

ben bundan bahsediyorum.benzer modeller hep. önüne marka tokası koyuyor satıyor.çokta bi numarası yok.

ayagina giymeden neyin bir olup olmadini savunmak cok sacma.

ayakkabida kalite cok onemlidir tabanindan derisine kadar. Siz alismissiniz oyle geliyor afrikadaki kabile reisine gostersen ayakkabi neymis der ayak drrisi nasirlasmis boyle super der.

siz alismissiniz olm ayakkabiyi cikarinca igrenc kokular yaymaya :)

Marka nedir, kalite nedir bilmenizi tabii ki beklemiuorum dedigim gibi kulvarlarimiz cok farkli:)
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

ayrıca kıyafetin kulvarı belli bir noktaya kadar. sen buraya özel tasarım 10 bin tllik bi ayakkabı koyarsan tamam. da şu ayakkabıyı ben istesem gidip şimdi alırım 2-3 tane. o yuzden sen ferrari resimleri koy sadece dsfds

sen i ayakkabiyu ruyanda bile goremezsin bu kadar acik soyluyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

diaboliq said:

la olum istanbul'un heryeri bunların çakmasında kaynıyodur anasını satayım. kulvar diyo da şimdi;

bunun %90 a yakın imitasyonun alırım giyerim abi çok statü falan vericekse bana nolcak da yerim o satatüyü kulaklarından.

hahah tam dedigim gibi kulvar farkli sana cakmayla bol iyi anlar ama ben gordummu cakmasini yerin dibine sokarim adami ahaha

o birebir cakmalara anca daha once orjinalini gormemis kirolar inaniyor %49 ini yapacak adamin alnini operim.

o deriyi almaya kalksa ayakkabi parasinin yarisini vercek zaten hicmi iscilip almayacak yada hicmi hata yapmayacak ki yari fiyati olsa yine alamazsiniz lan
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT said:

Noyzura said:

fetullah gülen kolejinde 4 yıl yatılı okudum sap sapa hemde ufak 100k nufuslu bir kasabada cinlerle savaşarak.mezun olunca istanbula taşındım direk böyle şekil bir adam oldum.

lisede şekil yapamadım ama bunun acısını her gün çıkartıyorum asdfghf

evet çocukluguna dönelim, anlat :p

paso böcek , kertenkele , kurbağa ve yılan kovalardım. küçükkende izmir ve istanbuldaydım. hala şehirlerde evlerimize yakın kırlar vardır. serbest at ve eşşekler vardı.

Eve gelip dönemin bir çok konsolunda aktım. eş zamanlı olarak legolarımın da hastasıydım. sessiz , kibar ama çok hazır cevap bir çocuktum. Saf yüzümün altındaki o gülen surat asla kaybolmadı ..
Sosyal ağlarda paylaş

olay ayakkabının tabanı kalitesi meselesi değil. ben bu ayakkabı 2 güne yırtılır demiyorum zaten. tamamen tasarım zevksizliği bana göre. pahalı olması bunu değiştirmiyor. hadi burda zevkler renkler diyelim.

ama olay kıyafetle hava atmaya gelince iş çok köylüce oluyor. ne bilim quest vermeye devam et ferrari resmini koy ama gözlükle ayakkabıyla şov baya rezillik ya.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bırakın ferariyle gözlükle ayakabıyla bi yere kadar

bi insan parayla aldıklarının havasını anca parayla alamayacaklarının yoklugunu hissettirmemek için atar

giydiğiyle yediğini çingene anlatır hesabı

ben bendeki bi allah vergisini koymaya hazırım buraya, gönlü varsa gelsin onda yarışalım, rencide olmaya hazır olsun ama seko
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...