Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sequo - Questline vol2

Sequo

Öne çıkan mesajlar

Noyzura said:

verdim siparişi .. şimdi goldbaren düşünsün.

sen 90 saniye dedikten sonra fazlasıyla şüpheye düştüm açıkçası. çünkü sportif atletik adam olmakla şişko olmak arasında fark yok. doyma hissim geç geliyor veya gelmiyor diye yeme yarışmasıyla alakası yok... ben 2-3 arası yiyebileceğim anca.
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

Noyzura said:

verdim siparişi .. şimdi goldbaren düşünsün.

sen 90 saniye dedikten sonra fazlasıyla şüpheye düştüm açıkçası. çünkü sportif atletik adam olmakla şişko olmak arasında fark yok. doyma hissim geç geliyor veya gelmiyor diye yeme yarışmasıyla alakası yok... ben 2-3 arası yiyebileceğim anca.

açıkçası göt oldum şimdi . önce bi cheese burger ile ısırıp yutma denemeleri yaptım. ama cheeseburgerin bogazdan geçisi ile triple'In bir olmadı. 90 saniye yetişmedi. hıç kırık geldi , boğazımda deformasyon hissi falan. bıraktımm attım tepsiye. lütfen bitir şu questi ki yeni questler gelsin. 90 saniyede bitirmen yeterli son kural ile.
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

olay tamamen 1 lokmanın büyüklüğü ve ağızda kalma süresi. ben büyük lokmalar alır ve çok az çiğneyerek yutarım (malesef). O yüzden yapabilirim mesela

tam yarısını 45 saniyede yedim ama stamina diye birşey var. diğer yarısı 45 saniyede imkansız oldu gözümde.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...