Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CD/Mp3 Player alicam ....

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

said:
elma, 04 Aralık 2004 17:35 tarihinde demiş ki:
bence şey yap.

100 dolar bütçen varsa.

matsunichi mp3 player al. 110 dolar 256mb radyosu falan herbişeyi var.

aha burda da incelemesi var

orta düzeyde güzel şık bi mp3 player. alınabilitesi var.

100$ için matsunichi iyidir, bir bak derim. minton tavsiye etmem.
140$'a çıkabilirim dersen de creative LX100 (128 mb).[signature][hline]is all that we see or seem
but a dream within a dream?

Edgar Allan Poe
Sosyal ağlarda paylaş

peki creative rhomba Nx nasıldır? fiyatı ne civardır?[signature][hline]Guitarist Dark Elf Commander
------------
Blackice, 19 Ağustos 2004 03:57'da demiş ki:
OHA PUHUAHEAHAH osurugumdan annem uyanmış Hehahaehah osurdum kapı açıldı direk noluyo olm diyo bi de bılı zort diye çıktı EHeah
Sosyal ağlarda paylaş

cd-mp3 çalar PHILIPS-NIKE Sports veya
128mb PHILIPS-NIKE Sports.... bu ikisinden birini al derim
bende üsteki var 1 yıl oldu arkadaşımda hafızalı olanı aldı çok memnunuz şarkı gösterge ekranı, eko, kulaklık kumanda(kulaklığı manyak bişi klasik değil öle :)) cd-rw de çalıyo
malumunuz markasından dolayı ses kalitesini sormana gerek yok. 200 milyona alırsın fiş falan alma :P yalnız garantisiz ama korkma sağlam adam zaten bi kaç ay garanti veriyo
gidebilirsen ADRES:KADIKÖY/İST te yazıcıoğlu iş hanı giriş kapısının hemen solundaki elektronikçi :) vitrinde görürsün zaten aleti
Sosyal ağlarda paylaş

ya nike ı biliyorumda istemiyorum.
Nike olduğu için =) genelde birçok şeyim nike ayı diyecekler en sonunda zaten pahalı 200 milyonluk bişey istemiyorum.
şöle 100-150 arası bişey.
Cdrw çalabilsin

Ebay den almayı düşünüyorum çok uzuc 512mb mp3 playerlar var.
Olmassa güzel iriver lar buldum slimx onlardan birini alıcam.Ama sağlımlığından emin olamıyorum.Bozuk mozuk çıkarsa?[signature][hline]tuana...
Sosyal ağlarda paylaş

bozuğu bilmem de ucuz olup da 512 mb olanlar iyi pil yer bence :)[signature][hline]Guitarist Dark Elf Commander
------------
Blackice, 19 Ağustos 2004 03:57'da demiş ki:
OHA PUHUAHEAHAH osurugumdan annem uyanmış Hehahaehah osurdum kapı açıldı direk noluyo olm diyo bi de bılı zort diye çıktı EHeah
Sosyal ağlarda paylaş

bende sony d-ne510 var, discman

eylül sonunda almıştım, 135 milyona mı ne doğubanktan

kötü yanı, kumanda girişi yok. kulaklık takılıyor direkt.

iyi (süper) yanı, jog dial diye bi özelliği var. next next next ömür törpüsü, onun yerine böyle, yani mouselarda wheel vardır ya, onun gibi bişiyi var yatay, çevirerek istediğin albümü buluosun, basıosun, sonra çevirerek istediğin şarkıyı seçiyosun basıyosun, çalıyor :) (ama bi bugı var, ilk 8 9 karakterini ekranında gösteriyo bu jog dial, mp3 cdsi yaparken ona göre mesela Grup Adı - Albüm Adı - 05 - Şarkı Adı.mp3 diye olan dosyalarını 05-Şarkı Adı.mp3 diye rename etmen gerekiyo rahat rahat kullanabilmek için :p)

http://www.extramovie.com/ultimate-electronics/3p/Sony-D-NE510-ATRAC3-Walkman.htm

var burda resmi.

bookmark olayı var bi de, ama bilmiyorum belki standart bi özelliktir discmanlerde :) 10 tane cd hafızası var son taktıklarını hatırlıyo, işte bi şarkıyı dinlerken bookmarklıyorsun mesela. daha sonra, o cdyi taktıktan sonra ben sadece bookmarklı şarkıları dinliycem abi diyebiliyosun alete.[signature][hline]wastiee | PHPNotepad
Sosyal ağlarda paylaş

Doğubank dada taksit olayı yok deli oluyorum ya.
Ordada fiyatlar değişmiyor
aslında hayalimde İriver 550 var.
ama çok pahalı.

Ya aslında çok kararsızım.
Mp3 player alıp heryere götürmek var.
Birde discman alınca ben sadece kışın montun içinde ve yolculuklarda kullanırım.
Elimde discmanle gezememki yollarda =)

Wastie senin dediğin güzelmiş.
Doğubank da nereden aldın?[signature][hline]tuana...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...