Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Forumun şanslı yaveri

Sequo

Öne çıkan mesajlar

downwhereiam said:

downwhereiam said:

Sequo said:

Sequo , adaletsizleşmiş ve maddi çıkarlar üzerine kurulmuş bir dünyada , bütün insanların hayıflandığı ama bir parçası olmaktan kendisini alamadığı güdülerin azami halini role playing yaparak , insanlara bir düşman yaratıp onları bunun karşıtı olmaya mı manipüle etmeye çalışıyorsun ? Bu kadar derin ve onurlu bir misyonun mu var bu forumda gerçekten ? İnsanlar saçma sapan şeylere ilgi gösterip , üç beş para fotosuna sayfalarca konuştuğu için mi buna tepki olarak onlara tepki duyacağı şeyler vermeye devam ediyorsun ? Söyle bana kardeşim

Şuna cevap istiyorum

sequo reyiz parasını ver ben cevaplayım bunları

bu rütbesiz fakirlerle uğraşma sen
Sosyal ağlarda paylaş

downwhereiam said:

downwhereiam said:

Sequo said:

Sequo , adaletsizleşmiş ve maddi çıkarlar üzerine kurulmuş bir dünyada , bütün insanların hayıflandığı ama bir parçası olmaktan kendisini alamadığı güdülerin azami halini role playing yaparak , insanlara bir düşman yaratıp onları bunun karşıtı olmaya mı manipüle etmeye çalışıyorsun ? Bu kadar derin ve onurlu bir misyonun mu var bu forumda gerçekten ? İnsanlar saçma sapan şeylere ilgi gösterip , üç beş para fotosuna sayfalarca konuştuğu için mi buna tepki olarak onlara tepki duyacağı şeyler vermeye devam ediyorsun ? Söyle bana kardeşim

Şuna cevap istiyorum

Herşeye cevap vermek zorunda değilim.

Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

mutlu olmak için forumdaki erkeklere para karşılıgı sutyen giydiren birisi özel hayatında nasıl bir mutsuzluk ve çöküntü içinde olabilir diye düşünüyorum düşünüyorum bulamıyorum

hayatımın hiç bir evresinde o kadar mutsuz olmadıysam demek

Adamın özel hayatına saldırmak saçma. Patinin hakettiği gibi davranıyor sequ. Adam para atana kadar iplenmiyordu genel olarak. Arabasının fotoğrafını koyup bi kaç muhabbet çevirip gidiyordu. Aşırı ilgiyi görünce eğlenmeye gelir oldu artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim bir fikrim var bu başlık altında 3 rakamı yazanların hepsi banlansın ilk önce kesinlikle şart bu yani.

2. cisi Sequo nun yazdıklarını ve yaptıklarını yanlış bulanlar hiç yorum yapmasın kaybolsun gitsin adam kendi kendine. He ulvi bir amacı varmı bilemiyorum ama varsada yönteminden dolayı amacı iyi bile olsa direk başarısız. (Hell banı adam akıllı uygulayın yani)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...