Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Akp her zaman kazanacaktır

Tarumar

Öne çıkan mesajlar

Sülalem de sol partiye oy veren tek kişi kardeşim oy vermeyen tek kişi de benim

Sülalemin partilere göre oy dağılımı ise şöyle;

Ak parti %60 çoğunluk işte ,eşim dahil buna babası mhp li diye ona inat akp ye oy verio

Chp %5 rahmetli dedemin etkisinde kalmış memur kuzenler ve bir amcam

Mhp %25 abi ve amca çocukları

Bdp %5 Annem kürt o kesin veriyor zaten

İp % 5 kardeşim ve bir kaç zındığın dateklediği parti asddad
Sosyal ağlarda paylaş

Tarumar said:

arkadaşlar kabul etmemiz gerekiyor artık.

bizler azınlıktayız. bizim isteklerimiz, düşüncelerimiz hiç önemli değil. burası avrupa değil. sanat, müzik, edebiyat bunlar bizim için önemli olabilir ama halk önemsemiyor.

bu toplum padişahlık ve islamla birlikte köle zihniyetine, kabiliyetine alıştırıldı ve Atatürk bunu kırmak istedi ancak başarısız olmuştur.

ben eminim yerel seçimlerde akp birinci gelecektir.

hamsilipilav said:

:)-D

[video]http://youtu.be/cBZM_yVOtQI?feature=oembed" width="459">

Sosyal ağlarda paylaş

Sipeys bir liberal olarak çipetin ailesinin sahip olduğu geniş yelpazeyi kıskanmış. Bir taraftan dedelerim avrupadan beyaz türkü küçümsemesiyle bakıyor; diğer taraftan içindeki modern özgürlükçü ruh, halkla kucaklaşan polifonik yapının getirdiği geniş bakış açısına sahip olmaya imreniyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Gezi parkı olaylarının akp iktidarını pek etkileyeceğini düşünmüyorum. belki yüzde 3 veya 4. akp geçen seçimlerde yüzde 49.9 almıştı ama yüzde 10 baraj gerçeğini de unutmamak lazım. bir sonraki seçimlerde chp, mhp ve bdp bi tık arttıracaktır oylarını fakat yüzde 10luk baraj kalkarsa akpnin tek başına hükümet kuramayacağını düşünüyorum. adamların herşey elinde en önemlisi medya elinde, günlük tv dozajını alan herkesin hangi tv'leri izlediğini biliyoruz oradaki haberlere bakarak düşünen, davranan insan zaten gezi parkı eylemcilerinin haksız olduğunu düşünüyor. ayrıca sürekli medyadan akp yanlısı - ekonoomiyi şöyle pompaladık, yeni spor tesisleri yaptık, borsayı çoşturduk ıvır zıvır bilgiler alan halk ülkede ekonomik ve siyasal olarak herşeyin iyi gittiğini düşünüyor, e bi de bu adamlar müslüman? daha ne olsun.

seçime yaklaşınca tayyip gene avrupada bi estirir, medya pompalar oylar zıplar. seçim öncesi davos örneği gibi halkımzın gururu okşandı, avrupaya kafa tutan başbaganımız var dediler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...