Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Virus

Öne çıkan mesajlar

ya bi tırtlık var senaryoda, ilk avatar daha çocukçaydı falan belki ama daha iyi gibiydi.

benim anlamadığım korranın babası normal bi adam değil miydi geçen sezeon, şimdi yok şefin oğlu falan güneyin şefi vs. biraz retcon çekmişler gibime geldi

senaryo da bayık gibi geldi bana,

niye kuzeyliler orduyla geldi falan anlamadım pek. bu adam bu kadar spirit manipüle etmeyi nerde öğrendi falan. 20 senelik mevzuysa kötü bir spirit tarafından ele geçirilmemiştir heralde öyle klişe bişey yapmazlar.

air templedaki avatar da ilk avatar heralde. ilerki bölümlerde görürüz.

Sosyal ağlarda paylaş

Ben pek sevemedim yine ya. Belki TLA izlememiş olsam belki bu kadar rahatsız etmezdi -ya da alakasız bir seriymiş gibi izleyebilsem- ama şu anki halini ister istemez hep eski seriyle kıyaslıyorum ve çok vasat geliyor ya.

Genel olarak kötü değil, hatta güzel sayılır da ne biliyim, karakterler çooook tırt. Eski seride favori karakterim hangisi onu bile bilmiyorum mesela, o kadar iyiydi bütün karakterler (Toph çok az bir farkla birinci ,ama Sokka, Iroh, Aang filan arasından seçmek bayağı zor).
Bunda aynı çelişkiyi hangi karakterden en çok nefret ettiğim konusunda yaşıyorum. Hepsi birbirinden tırt.

Korra da Avatar state öğrendi biraz adam olur sonunda diyordum ki daha da kötü olmuş ya, tam kezban.

1-2

Spiritleri Korra nın amcası mı saldırtıyor yoksa fırsattan yararlanıp pis dinsizlere iman götürüyoruz ayağına güneyi ele geçirmeye mi çalışacak belli değil ama içimde bu sezon ilk sezondan bile daha vasat olucakmış gibi bir his var.

Sosyal ağlarda paylaş

Fin said:

eyvah ne kadar kötü olmuş ya =.
şu bending olayını naturalism kaydırıp bildiğin aoe spelle çevirmişler o hiç uymamış öyle fire combustion lel.
korrada türk kızı olmuş tam amk zaten kara kuru bişi.

Abi korkunc kötü olmuş herşeyiyle.

Sonunu zor getirdim. Hayır animasyonları da daha sönük geldi anlam veremedim. Bir ton sahne herkes duruyor aynı framede sadece 2 framelik agız animasyonu spam.
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:

Eski seride favori karakterim hangisi onu bile bilmiyorum mesela, o kadar iyiydi bütün karakterler (Toph çok az bir farkla birinci ,ama Sokka, Iroh, Aang filan arasından seçmek bayağı zor).
Bunda aynı çelişkiyi hangi karakterden en çok nefret ettiğim konusunda yaşıyorum. Hepsi birbirinden tırt.

Su cok net ozet.
Sosyal ağlarda paylaş

abi bikere adam gibi müzik yok aang avatar haline geçince müziklerle falan bi gaz verilirdi burda o gaz yok. bu arada hamsilipilav'ın yorum (tu)

Mesela burdaki gibi bi avatar state istiyorum ben ya her elementi karıştıracak o bütün avatarların sesi ile bi gaz verecek falan ama yok bu işte.

Bide hala bunun gibi bi fight dönmesini bekliyorum ama daha çok bekliycem gibi :(

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...