Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bitcoin

moriarty

Öne çıkan mesajlar

Şimdi şöyle bir özet geçeyim, bakalım anlamışmıyım.
Yukarda verilen kaynaklardan diyelim btc ya da ltc aldık.
Onu o sitelerde tutabiliyoruz dimi? Ordan da satabiliyoruz.
Peki parayı nasıl aktarıyoruz satarken? Paypal felan mı var?
Bir de gördüğüm kadarı ile hepsi farklı komisyon istiyor. Hangisi güvenilir?(btce sitesinden bahsediyorum bu arada)

Peki bilgisayardaki program ne işe yarıyor?
Farm zaten bitmiş. Fund saklıyabiliyor mu local?
Saklıyorsa o sakladığı fundı online a nasıl aktarıyoruz yine? Şifreliyor mu? Nasıl anlıyorlar atıyorum kaç btc olduğunu o verinin?(Sanırım önce software i senkronize ediyoruz ki fund aktarırsak adresimize geçsin?)
Sosyal ağlarda paylaş

Edriel said:

bende bekliyorum gülüm

lan velet yalandan adres vermissin bide adama
sen dua et turkiyede degilim
chrome a satasmak nedir ya adam dunyalar tatlisi van kedisi gözlü biri

edriel kisin bende geliyorum istanbula nolur bana gercek adresini verde gelip dovuyim
merak etme ben not eden adamimdir

sdfgh cok eglenceli
Sosyal ağlarda paylaş

Rotweiler said:

Şimdi şöyle bir özet geçeyim, bakalım anlamışmıyım.
Yukarda verilen kaynaklardan diyelim btc ya da ltc aldık.
Onu o sitelerde tutabiliyoruz dimi? Ordan da satabiliyoruz.
Peki parayı nasıl aktarıyoruz satarken? Paypal felan mı var?
Bir de gördüğüm kadarı ile hepsi farklı komisyon istiyor. Hangisi güvenilir?(btce sitesinden bahsediyorum bu arada)

Peki bilgisayardaki program ne işe yarıyor?
Farm zaten bitmiş. Fund saklıyabiliyor mu local?
Saklıyorsa o sakladığı fundı online a nasıl aktarıyoruz yine? Şifreliyor mu? Nasıl anlıyorlar atıyorum kaç btc olduğunu o verinin?(Sanırım önce software i senkronize ediyoruz ki fund aktarırsak adresimize geçsin?)

Evet aldigin yerde tutabiliyorsun , zaten aldigin yer exchange gorevi gordugu icin oradan satabilirsin.
Parayi bazi servisler araciligiyla kredi karti odemesi yapiyorum ben mesela.
btce uzerinden eur yatirirken Payeer tercih ediyorum.

Bilgisayardaki programdan kastin tam olarak hangisi ? ama genelde offline cuzdanin oluyor bilgisayarda. webde tutmak yerine bilgisayarindada tutabilirsin , hangisine guveniyorsan.ama sonra satmak icin cuzdanindan tekrar web servisine yollaman gerekiyor.Aynen senkronize ediyorsun. sana gelenin ve senden cikanin takibi herzaman var.
Sosyal ağlarda paylaş

sana ozel attigim mesaji public de atayim.cunku birkac kisi daha sormus yetisemedim :D

bu soruya inan cevap verebilme sansim yok , ne dersem yalan olacak cunku.
Benim su anda btc ye yatirim yapicak maddi gucum yok, o yuzden ltc ye kumar oynamayi tercih ettim.buradaki beklenti su , ltc btcden sonra ikinci buyuk currency ve dunyanin en buyuk exchange'i MT.Gox ltc destekleyecegini acikladi, tarih vermediler ama. Su anda 4 dolar civarindaki ltc MT.Gox da borsaya sunuldugu zaman tahminler 10 dolara vurucagini soyluyor. ben bunu dusunerek yatirim yaptim. dolar ve eur gibi abi multiple currency olmak zorunda zaten. ama inan ne olur ne biter lutfen benim lafimi kural gibi algilama kendin arastir senin kaybetmene sebep olmak istemem.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi, account oluşturun btc-e de.
Sonra orda yukarda control panelinizde Fİnancial kısmına girip USD ya da EUR artık hangi currecy kulanacaksanız DEPOSIT seçin.
Altta bir menü açılacak, hangi site ile yapalım diye. Orda payeer seçip, geri kalanı yönergelerle kredi kartından ödeyerek devam edeceksin, btc-e hesabına aktaracak parayı bikaç saniye içinde.
SOnra TRADE kısmına gelip almak istediğin LTC/BTC seçip alttaki trade kısmına almak istediğin miktarı girip ilgili BUY butonuna basacaksın, bu kadar ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...