Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bitcoin

moriarty

Öne çıkan mesajlar

Edriel said:

sen karakterlimisin onun cevabını ver söylediklerinin arkasındamısın salak demedim salak salak konuşma dedim diye kıvırcakmısın yoksa birşey dememiş gibi birden ciddi cevaplar vermeye mi başlıycaksın. Şaka olan sensin bence karakterli insan şu raddede birşey olmamış gibi cevap yazmaz daha.

illa şu seviyeye çekeceksen ahanda buradan ilan ediyorum.
gel özel mesajdan sana telefon numaramı yolluyorum şimdi. buyur. cesaretin varsa ara. daha fazlasına sahipsen de öteye taşıyalım mevzuyu. derdin neyse bir de öyle anlat bakalım. karakter mi görmek istiyorsun artık neyi görmek istiyorsan göstereyim sana.
Sosyal ağlarda paylaş

sen bana sebebsiz yere sorduğun soruları hakikaten hakediyorsun yalnız da ben sana sormıycam. Gerçi ikincisi soru değildi direk alel ale yazdın. Telefon ne ya yaşın kaç senin internetle yeni mi tanıştın ? ayrıca o parmaklarınla dokunarak yazdıklarını yüzüme idda ediyorum söyliyemezsin ama problem bu değil. Problemin ne olduğunu anlıyabilmen için kafatasının içindekini kullanman lazım genç.

Edit: Telefon numaranı napıcam, seni napıcam umrumdamısın sence ? ya da seninle zaman kaybediceğim mi sanıyorsun ah canım 1990 larda kalmışsın sen benim umrumda olan madem parmaklarının ucundan çıkanı bilmiyormusun, o zaman yazmamayı veya kıvırmamayı öğreniceksin. He herhangi bir mod sana öğretmezse ya da yaptırım yapmazsa bende gereken şekilde cevap veririm. Öyle klavye arkasından atıp tutmıycaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

Edriel said:

sen bana sebebsiz yere sorduğun soruları hakikaten hakediyorsun yalnız da ben sana sormıycam. Gerçi ikincisi soru değildi direk alel ale yazdın. Telefon ne ya yaşın kaç senin internetle yeni mi tanıştın ? ayrıca o parmaklarınla dokunarak yazdıklarını yüzüme idda ediyorum söyliyemezsin ama problem bu değil. Problemin ne olduğunu anlıyabilmen için kafatasının içindekini kullanman lazım genç.

Edit: Telefon numaranı napıcam, seni napıcam umrumdamısın sence ? ya da seninle zaman kaybediceğim mi sanıyorsun ah canım 1990 larda kalmışsın sen benim umrumda olan madem parmaklarının ucundan çıkanı bilmiyormusun, o zaman yazmamayı veya kıvırmamayı öğreniceksin. He herhangi bir mod sana öğretmezse ya da yaptırım yapmazsa bende gereken şekilde cevap veririm. Öyle klavye arkasından atıp tutmıycaksın.

inşallah hiç bir mod gerekeni yapmaz da o cevabı alma lütfuna nail olurum. çok merak ediyorum neymiş o cevap gerçekten. bela gibi gece gece çattın bir de yok efendim karakter falan diyip tahrik edici şeyler yazıyorsun. madem öyle, madem aranıyorsun buyur diyorum ne görmek istiyorsan direkt benimle iletişim kur. onu da kabul etmiyorsun. uğraşamam diyorsan niye cevaplar düzmek istiyorsun. ben uğraşamam diyordum vaz geçtim uğraşmaya karar verdim. buyur. nereye gidecekse sonuna kadar götürelim bu konuyu. bak bir sürü seyircimiz de var hem. ne güzel.

tutunduğun argüman da sana salak demem ile söylediklerine salakça demiş olmam arasındaki fark. lakin ben söylediklerinin salakça olması ile beraber senin de bunları söyleyen bir salak olduğunu düşündüğümü gayet net bir şekilde ifade ettim zaten. yani bunları gerçekten böyle anlıyor olman da algında ya kasıtlı ya da farkında olmadan bir problem olduğunu gösteriyor. bununla ilgili de konuyu okumuş diğer arkadaşların yorumlarını referans alabilirsin eğer söylediklerim yeterli gelmediyse sana.

uzun lafın kısası. devam etmek istiyorsan bunu forumdan değil de benimle yüz yüze yap. çünkü shitstormuna yazı ile değil başka türlü cevap vermek istiyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...