Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

DoruK

Öne çıkan mesajlar

lol maceramın sonuna geldim (sildim :D). son 4 oyunumda 4 kez otuz level geldi. 4 ünün 3 üde farklı insanlar. Bu artık şansı geçti, demekki baya takılan var bu şekilde.

lvl 17 ye kadar oyun süresi girmiş bulunmakta :D. Böyle bir eşleştirme görmedim ben. Milletin küfür ve hakaret ettiği dota nın mm sisteminin bokunu yeyim diyorum.

edit: son damlanın nedeni. karşıda 30 lvl var. adamlar bilerek oyunu uzatıyor. Bizim takım dakika 45 olmuş surrender vermiyor. Adamlar tek atıyo herkese. Skor olmuş 30 vs 75. Ama nafile takıma surrender verdirtemedim. Tabi bu surrender isteği yollamam yüzünden küfürleri yedim :P. 45 dakika mal gibi oyunu oynattılar bana. (bu arada düşman hiç base e felan girmiyor. Dışarda takılıyorlar)
Sosyal ağlarda paylaş

bir adet 15 lvl ve bir adet 30 lvl aynı oyuna girince doğal olarak ya düşük lvllı birilerine 30 lvl gelmiş olacak yada 30 lvl oynayanlara düşük lvllı biri gelmiş olacak. ne gibi bir sistem gelecek ki adamlar birlikte oyuna girmeyi mi engelleyecek. MM sistemiyle falan alakası yok yani, 30 lvl'a gelmek zaten kolay bir sey.
Sosyal ağlarda paylaş

tsm kötü baya overrated hatta ya na takımlarından c9 dignitas iyi hani oyunları keyifle izletiyor.Eu'da öyle bi dram yok ya çok leş geliyor ognden sonra bjergsen güzel mid götürüyor bu aralar gg sıçtı zaten fartward curse e geçtikten sonra orayıda yamulttu zaten heueh.valal kore takımlarından kim hangi takımda bilmiyorum ama adamların supportlar god tier direk ya.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen ya
onu diyordum ben de geçen. adamların supportlar çok fena. hani solo q atmasam onlar gibi olmaya kasardım da yani bu hödükler için o kadar kafa yormaya gerek var mı bilmiyorum. adamlar thresh i mesela farklı bir tier da kullanıyor. anlamadığım şey ben adamlar kadar out of combat kalsam 5 level fark olur diğer supportla. bunlar hem geri kalmıyor hem deli gibi wardluyor bir şey yapıyor ilginç.
Sosyal ağlarda paylaş

o thresh god denilen madlife sıçışlardaymış o god ilan edilidği maçlardan beri,c9 korelilerle kafa kafaya kapışır gibi duruyor şu an.çok net tertemiz oynuyor adamlar,güzel pick yapıyorlar.

tsm-c9 ilk 2 maçını izledim dyrus ve oddone haricinde oyuna tutunabilen olmadı,bildiğin pug ezer gibi ezdi adamlar hele o wildturtle sıçtı sıvadı maçlar başlamadan önce hareketlerinden heyecandan altına sıçtığı izlenimi uyandırmıştı bende galiba öyle oldu.

overrated değiller aslında sadece taraftarları çok fazla ve reginald harici herkes çok seviliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...