Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

DoruK

Öne çıkan mesajlar

DoruK said:

offf trde plat ne kötü ya

şu liglere bi ayar çekmeleri lazım 0 lp ile 5'ten düşmemek falan kalksın

yeminle west goldda oynadığım oyunlarla tr platta oynadıklarım arasında uçurum var öyle böyle değil

evet o düşmeme muhabbeti saçmalık ama kötü oyuncular hakikaten çok kötüyse mmr i düşer plattaki bi adam silverlarla falan eşleşir.
asıl kötüsü trolller. westte diamond a yeni çıkan adamların düşmeme garantisine güvenip nasıl trolllük yaptıklarını hayal bile edemezsiniz.
trdekiler kötü de olsa en azından troll çok az ve kendi çaplarında oyunu alabildikleri kadar ciddiye alıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

DoruK said:

offf trde plat ne kötü ya

şu liglere bi ayar çekmeleri lazım 0 lp ile 5'ten düşmemek falan kalksın

yeminle west goldda oynadığım oyunlarla tr platta oynadıklarım arasında uçurum var öyle böyle değil

tr plat 2'de 3 oyundan 1'inde afk vardı 2 lig düştüm, oyundan soğudum abi. ayrıca elo boostla falan geliyor millet benim anladığım kadarıyla çünkü 700-800 oyun atan adamların bu kadar kötü oynamasının mantıksal bir açıklaması yok yani
Sosyal ağlarda paylaş

eloboost için aynı anda oyuna girip maç satıyorlar genelde,yani doğrudan bir boost yok.

arkadaşını karşı takıma geçirtip,feedleyerek falan oyun kazanıyorlar.diamond'ta bile tonla adam var böyle tespit edilmiş(tespiti yapanlar oyuncular,nasıl bir ceza alıyorlar ya da ceza alınıyor mu bilmiyorum),hatta turnuvalara katılan takımların birinden 2 oyuncu yapmışlığı var,arkadaşını diamond çıkarmak için.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...