Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diger Forum Siteleri

Seele

Öne çıkan mesajlar

nienna said:

tartışırsan ruh hastası olursun. o kadar ezbere boş konuşuyorlar ki. dinlemek nedir de bilmiyorlar. uzak durun yani kimseyi kazanmayın anlatmayın boşverin. kafayı yedirtirler.

Kimse üstüne alınmasın, kızmasın ama şu söz paticiğin %80'ini kapsıyor. Sanırımm halkımızın genel profili bu şekilde. Görüşten bağımsız olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

Bura iyi ya. Nerdeyse tamamı dinsiz, muhalif görüşlü, herkes rahat. Bir işte infamous çetonun rantları o kadar bayıktı o kadar leşti ki millete akpyi savundurtturacak derecede, o da banlanmış.

Dhye frmtrye direniş aşkına bile girmem ben kimse kusura bakmasın :p
Sosyal ağlarda paylaş

Bende diğer forum sitelerine girmek istemem. Şurda 2-3 tane kıl adama anca tahammül ediyorum oralarda gereksiz sinir olur insan çünkü muhabbetlerini a dan z ye biliyorsun. Ayrıca facebook ta salak salak haber yazan blogları engelliyorum. Salak salak mesaj yazan kişilerin mesajlarını daha az göreyim diye birçok haber sitesi ,sayfa beğendim.
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

Seele said:

tamam anliyorum, bende girmiyorum. ama abi eylemde olmayan sadece izleyen "sokaktaki adamin" kafasindan neler geciyor cok merak ediyorum. Pati homojen degil bir ölcü asla olamaz.

bunu gerçekten merak ediyorsan iki şey öneririm. biri zaman gazetesi yazarlarını okumanı, onlar akp içindeki bir bölümü temsil ediyor böyle biraz kalender tavrı olanları. ahmet turan alkan falan. eylemdeki şiddeti de eleştiriyor hükümeti de.

bir de habervaktime falan bak işte. o da böyle milli görüş kökenli kiracısına kan kusturan hacı ev sahiplerini falan temsil ediyor. tayyip'e tapan kesim bunlar.

forumlar da bunların aynası işte.

zaman eskıden cok fanatıktı ama bu olaylarda ılımlı takıldılar cok

FAnatık olarak haber7 ve yorumlarını takip etmek yeterli.
Sosyal ağlarda paylaş

abi dh çok kötü mal yuvası tam. baya da çoğunlukta gerizekalılar. geziparkında ki eylemcilerin kızlara tecavüz falan ettiğini sanıyorlar, bi kaç yanlısı düzelteyim dedim fakat dayanamadım

nispeten genç kişilerin bulunduğu ortam böyleyse, oy veren yaşlı çoğunlugu dusenemiyorum bile
Sosyal ağlarda paylaş

Seele said:

tamam anliyorum, bende girmiyorum. ama abi eylemde olmayan sadece izleyen "sokaktaki adamin" kafasindan neler geciyor cok merak ediyorum. Pati homojen degil bir ölcü asla olamaz.

İnsanlar olayların iki-üç ağaç için yapıldığını, belirli bir liderin organize ettiği, küçük bir anarşik grubun yaygara çıkardığını düşünüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Alnı secdeye değmemiş kişi benim başbakanım olamaz diyen kişilerle dolu diğer forumlar.. Tarihten bi'haber ancak Osmanlı kadar güçlü bir Türk devleti olduğumuzu sananlar var.

DH'den birinin attığı mesaj:

Aksama Ankara yanacak. Birazdan evden cikacaz. Esimi ablalarimi ve cocuklarimizi alip Esenboga havaalanina buyuk lider dunya liderini karsilamaya gidecez. Cok heyecanliyim dunya liderini karsilamaya gidecegim icin. Adam gibi adam Recep Tayylp Erdogan. Dik dur egilme bu millet seninle.
Sosyal ağlarda paylaş

DH çok karambol bir forum sitesi. Ben oraya akıllı girip kafam karışık çıkıyorum genelde. Bu aralar araba almaya niyetlendiğimiz ve hiç bir şeye karar veremediğimiz için eşimle DH de insanların yorumlarını okuyorum. Her 3 posttan 1 tanesi karavana. O bir gerçek. Ama elektronik sigara ve araba için (düşük sınıflı araçlardan bahsediyorum sonuçta corvette yorumu okumaya girmiyorum) iyi bir site diyebilirim. Birebir kullanıcı yorumları var çünkü. Eskiden ek$i ye bakardım böyle şeyler için, şimdi DH daha kapsamlı gelmeye başladı. Sonuçta, corsa, clio, captur, stepway vs her marka model için her türlü kullanıcı yorumu var.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...