Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FM 5 taktikler(yardım)

Grom

Öne çıkan mesajlar

Ben cm yi daha önceden oynamadığım için pek taktikleri felan bilmiyorum; ama oyuna alıştım yani bir anlama prob. yok ama 2 anlamadığım 2 şey var:
1- Oyuncuların moralleri sık sık değişiyor. Yani bir gün önce very good sa daha sonra very poor olabiliyor. Bu moraller neye göre değişiyor. Ve her maç oynayan adamın bile morali very poor olabiliyor(üstelik kendi pozisyonunda oynasa bile).
2- Training yaparken bazı oyuncuların özelliklerini kırmızı pk olarak düşüyor gösteriyor. Bu özellikler neye göre düşüyor? Gene burda da her maç oynayan adamın bile özelliklerini düşüyor gösteriyor. Düşmemesi için ne yapılabilir?
Bu sorularımı cevaplarsanız sevinirim[signature][hline]It Is A Good Day To Die
Sosyal ağlarda paylaş

çok fazla antreman moralleri düşürür diye biliyorum.
birde maçta adamı çok koşturursan moral+kondüsyon düşer. koşma olayı oklarla alakalı sen savunmanın solunda oynayan adamı soldan korner direğine kadar ok çıkartırsan o adam yorulur.[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Holyman, 13 Kasım 2004 10:51 tarihinde demiş ki:
çok fazla antreman moralleri düşürür diye biliyorum.
birde maçta adamı çok koşturursan moral+kondüsyon düşer. koşma olayı oklarla alakalı sen savunmanın solunda oynayan adamı soldan korner direğine kadar ok çıkartırsan o adam yorulur.

Çok fazla antreman demişsin; ama mesela 1-2 maç boyunca adamın morali very poor ken daha sonra birden very good ya da superb oluyor. Bence antremanla ilgisi yok.[signature][hline]It Is A Good Day To Die
Sosyal ağlarda paylaş

antremanı kesersen düzeliyorda ondan. antremanla oynamıyorsan taktiklerini falan değiştiriyosundur yani illaki bişey değiştiriyorsundur.[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hired_gun, 13 Kasım 2004 13:54 tarihinde demiş ki:
"carew is finding it difficult to settle in the area "
bundan nası kurtulcaz ?? adam hermaç min 1 gol atio , 3-4 maçta bir man of the match , her seferinde gazetelere övgü yağfırıyorum adama , varsa yoksa unhappy de unhappy ...

bendede Guy Demel adlı oyuncum böyle oldu ülkesine 1 ay yolladım geri geldi bomba gibi moral.. ülkesine yolla.
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün farkettim İlhan Mansız bedava başlıyor oyuna. Forveti kıt türk takımları için ideal bir seçim(ikii ay sakat ama)[signature][hline]The magic is in the blood, it flows from the heart. Every time you use it, part of yourself goes with it. Only when you are prepared to
give of yourself and receive nothing back will the magic work for you
Sosyal ağlarda paylaş

antremanları düzeyli yapıcaksın fazla yorucu olmuycak moraller için taktik ve oyuncuları yerinde oynatmak da önemli.

---------------------------Gk

-----DL --------------------Dc ---------------Dc--------Dr

-----------------------------Dmc------------------------

------ML-----------------------Mc-----------------------Mr

-----------------------Fc-------------Sc

Bu taktikle yenilmen biraz zor olucak oyuncuları yerlerinde oynatırsın mutlak kazanırsın.şampiyonda olursun her bişi olursun antremanlar ı düzeyli yaparsan oyuncuları yerinde oynatırsın..İyi oyunlar sana.[signature][hline]de Morgoth Family ...
İçimdesin Nasılsaaa,İçindeyim nasılsaaa yine,bu aşk.
Sosyal ağlarda paylaş

Fm deki genç yetenekler filan kimler war buldunuz mu öle genç yetenek. Pek genç deil ama Ankaraspor da defans Öztürk Güngör war tavsiye ederim.
Bu arada Fener le oynuyorum cıldırmak uzereyim ilk 5 haftada 15 puan alıp 15 averaj yapmıştım aurelio 7 ay gitti dier maçta tuncay 7 ay gitti. Takımda adam kalmadı. Ligde şampiyon gitmek kolay saten de şampiyonlar ligi' nde 2. tur a bile cıkamıcam bole giderse
Sosyal ağlarda paylaş

beyler genç olarak Newcastle da Jermaine Jenas var 21 yaşında 10M$ galiba. gerçi benim taktiğimde yer bulamadığı için transfer listed ettim ama iyi oyuncu.

bu arada Everton takımında "Leon Osman" adlı bi adam var kimdir nedir bilen var mı biraz önce gördüm de komik geldi ismi:)[signature][hline]Her şey aslında sadece kalbimden akıp giden bir "Nil"di.
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu benim oyuncular her maça fiziksel yetersizlik içinde çıkıyorlar
Yani infolarına baktığımda fiziksel olarak maça hazır diil yazıyor
bu neden olurki?
antremanlarla ilgilide bi kaç taktik verirseniz sevinirim ben bi türlü oturtamadım
ki muhtemelende antremanlarla ilgili bişey bu problem
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LevieMaxilack, 14 Kasım 2004 22:59 tarihinde demiş ki:
bu arada Everton takımında "Leon Osman" adlı bi adam var kimdir nedir bilen var mı biraz önce gördüm de komik geldi ismi:)

Var öyle bir adam Evertonda geçen hafta NTVde maçı vardı :)[signature][hline]You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bravecik, 14 Kasım 2004 21:35 tarihinde demiş ki:
Fm deki genç yetenekler filan kimler war buldunuz mu öle genç yetenek. Pek genç deil ama Ankaraspor da defans Öztürk Güngör war tavsiye ederim.
Bu arada Fener le oynuyorum cıldırmak uzereyim ilk 5 haftada 15 puan alıp 15 averaj yapmıştım aurelio 7 ay gitti dier maçta tuncay 7 ay gitti. Takımda adam kalmadı. Ligde şampiyon gitmek kolay saten de şampiyonlar ligi' nde 2. tur a bile cıkamıcam bole giderse

carloz tevez ,ricarrdo montolivo,renato,freddy adu 15 yaşında süper yetenek şiddetle önerilir.ha bide temur altunhan ve izzet kem türk yıldızlar.de la cuesta süpe bi defans.Diope güzel bir striker.pedersen iyi bi orta saha.pazzini ve alessio cerci 2tane süper gölcü.[signature][hline]de Morgoth Family ...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 14 Kasım 2004 17:55 tarihinde demiş ki:
4-1-3-2 taktigi guzeldir hosturda ozel ayarlarin nedir? short passingmi yaparsin? markaji sikimu tutarsin, targetman'ini kim yapacaksin ve wingerlarin kim olacak?

Wingerlar arapas kasacakmi yoksa ortami yapacaklar? bunlarida yazman lazim sirf taktik cizim adamlari oturtursaniz bu is olmaaaaz.

2kanat ileri çıkmıycak orta göbekteki sonuna kadar ileri çıkacak düz olarak.kısa pas.markaj adam adama olcak.bu taktikte önemli olan dmc iyi bir dmc en varsa iyide bi sc varsa kazanırsın.bu arada forvettinde 1 Fc 1 Sc olacak buna dikkat et.wingerlar pek orta kasmasın.Bide istersen serbest rol yapabilirisn.

ehem patch ciksin essek gibi bir tutorialla karsinizda olacagim. tekrar edeyim :P online grubumdan cok sey ogrendim cunku.
[signature][hline]de Morgoth Family ...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...