Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

omgz teh screenies

Chrysaor

Öne çıkan mesajlar

hey maşallah, rahmetli barış manço gibi gezmişsin.. :)

ekran kartın nedir ve hangi ayarlarda oynuyorsun ki? o kadar kötü çıkmamış. zaten ekran kartından şikayet edecek insan 1280x1024'te oynamaz benim bildiğim.. ;) (cidden 1024x768 üzerine 2x bile olsa fsaa açsan daha güzel görünür, ati ise ekran kartın öyle dene bence)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

Ekran karti GF4MX440, pixel shader yok, bu yuzden "glow" ve su yansima efektleri cikmiyor. :( Oyunun grafiklerini dolgunlastiran olay glow olmus.Bu sitede gozukuyor, iyi kartla nasil guzel grafikler oldugu.
Normal oynarken arka planlar biraz daha kotu cikiyor, screen shot alinca duzeliyor.[signature][hline]Golestandt - Godfather - 215
Soidia - Saint - 205
Chrysaor - The Man - 200
Sosyal ağlarda paylaş

oynarken arkaplan (çok uzak mesafeler) dediğin gibi ilginç bir şekilde eski oyunlardaki gibi (half-life vakitleri) düz resim haline dönüşüyor, bir miktar yaklaşınca 3d görüntü halini alıyor. pek farkedilmiyor dağ gibi detaysız ve efektsiz görüntülerde ama mesela kamp ateşi acayip gözüküyor negatifi alınmış gibi. esasen bu olay da sürekli olmuyor sanırım, zaten rahatsız etmedi hiç. ilginç bir teknik..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

uzaktan 2d'ye geçme ben pek hatırlamıyorum da modelin detayını düşürme her oyunda var mesela. dediğine örnek bir oyun söyler misin? belki ben rastgelmedim ya da farketmedim..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
ikisini de oynamadım, mümkündür tabii.. :) anlaşılan sadece mmorpg'lerde tercih ediliyor daha geniş bir konfigürasyon yelpazesini hedefleyebilmek için..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...