Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eski uyelerden unity100 ben. Tek mesaj atmaya geldim

dazuu

Öne çıkan mesajlar

ne oldu törörün hakaretin bir numaralı karşıtı, lafı yiyince örnek beyefendiliğin çok çabuk bozuluyor.
çık biraz turgutreis marinada kuşları yemle, stresini alır. kızıl krallık, kızıl despptlar falandan daha yaratıcı laflar düşün. içindeki engin ardıç'ı serbest bırak. eyleme falan sakın gitme.
Sosyal ağlarda paylaş

yeri gelmisken:

Sam, 24 nisan 2004 said:

amblem ile ismi dışında chp'nin 75 yıl öncekiyle arasında bir tek benzerlik göremiyorum ben. sen tarihi geçmişi gösteriyorsun ama parti açılıp kapanırken, başkanları, üye kadroları ve en önemlisi politikası değiştikçe o parti aynı parti olmaktan çıktı. bu geçmişini de utanmadan reklam maksadıyla kullanması midemi bulandırıyor. deniz baykal'ı atatürrk'le nasıl mevkide düşünebilirsiniz ki şayet atatürkçü iseniz? ben aynı chp olmadığını düşünerek avutabiliyorum ancak kendimi..

akp gelince iran'a döneceğimizi söylüyordu bu forumdan arkadaşlar bile, onlar şimdi ne söyleyebiliyor? ya çıt yok ya da ancak "tayyip takiyyeci". ben tayyip'i de, onu eleştirenleri de takip ediyorum ve unutmuyorum çoğu kimsenin aksine. şayet avrupa birliği'ne girecek olursak o zaman ne söyleyeceklerini de merak ediyorum çünkü yaratıcılık sınırları (!) zorlanıyor..

yine de konuyu chp'den filan uzak tutmaya çalışalım mümkün oldukça..

http://forum.paticik.com/read.php?13,359573,359658#msg-359658
Sosyal ağlarda paylaş

çünkü 2004'teki durumla bugünkü durum aynı, değil mi fiz?

pardon ama burada maksat nedir, beni hedef gösterip forumdan yollamak mı istiyorsunuz? son olaylarla ilgili düşüncelerimi aktarmışım iki gündür mesajlarımda, açarsınız bakarsınız.

bildiğim kadarıyla bana kimse gelip de "parkta oturma eylemi yapanlara gaz atalım mı" diye sormadı, kimden niye özür dilemem gerektiğini bilmiyorum.

arcane, öm kutuna bir bak istersen.
Sosyal ağlarda paylaş

ihale sadece bir tane sam'e değil, yetmez ama evet diyen binlerce sam'in suçu evet. hepsi suçlu. dün polisin attığı her gazda, vurduğu her copta, akp'ye oy veren, referandumda evet diyen herkes pişmanlıklarını hissetmeli.

hissetmiyolarsa, zaten hala akp'ye oy verip bir sonraki referandumda evet diyip baştaki namus bekçisini desteklemeyi düşünüyorlarsa birşey diyemeyecem.
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

ihale sadece bir tane sam'e değil, yetmez ama evet diyen binlerce sam'in suçu evet. hepsi suçlu. dün polisin attığı her gazda, vurduğu her copta, akp'ye oy veren, referandumda evet diyen herkes pişmanlıklarını hissetmeli.

hissetmiyolarsa, zaten hala akp'ye oy verip bir sonraki referandumda evet diyip baştaki namus bekçisini desteklemeyi düşünüyorlarsa birşey diyemeyecem.

fiz,
hocam devletin şu an ki adı akp. Muhtemelen başka iktidar olsaydı gene aynı şekilde olacaktı.
Burda esas suç medyada. Böle yaptıkça gerçek yüzler ortaya çıkmıyor çünkü.
Biz 1980 den beri böyle yönetiliyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

hadi hesap vereyim fiz, vermek zorunda değilim ama sizi hala arkadaşım olarak görüyorum bu anlamsızca hasmane tutuma rağmen. sorun değil.

akp'ye geçmişte oy verdim ama bundan sonra oy vermeyeceğim, hiç parti bulamazsam boş atarım. bu olaylardan önce de benzer düşünüyordum ama, yeni değil kararım. fakat yaşlı almanlar gibi "ya bilmiyorduk çok karizmatik gözüküyordu" gibi komik özürler sunacak değilim. tayyip'in şahsına vermedim oy zaten, taa 90'lardan beri adamı sevmem ist belediye başkanlığı vakitlerinden. 2004'ten bugüne saklamışsın maşallah ama çok daha yakın yıllardan eleştirilerimden bir tane bile saklamamışsın.

uyuyor muyum sizin "forumda kalabilir" kıstaslarınıza? yoksa regne de terreur'e mi başladık?
Sosyal ağlarda paylaş

o zamanki muhabbet bu işin nereye varacağıydı. bugünlerde görüyoruz nereye vardığını. forumda bayrak taşıyan arkadaşları unutmadık. haksızdınız işte. patladınız.

hasımlık falan söz konusu değil Sam, yapma yahu. üç aşağı beş yukarı herkes tanıyor seni forumda. zaten o yüzden cort diye 10 senelik mesajı alıntılayan çıkabiliyor. bak unity gelmiş, onu da biliyoruz, ne olmuş yani dövdük mü adamı sdf.

"forumda kalabilir" kıstası adminlere bağlı birşey. onlara sorman lazım onu. tahmin ediyorum ki onlar da sana defol diyecek değiller, abartma. ben yerinde olsam özür dilemeden userlara sormazdım yalnız haha.

neyse gelecek nesillere ders olsun. 10 sene sonra totonuzun bozamayacağı çekler yazmayın forumda. özellikle Sam gibi geri vitesiniz yoksa sdfsd.
Sosyal ağlarda paylaş

ben akp militanı, seçmeni olmadığım gibi faşist de değilim. özgürlüklere karışmam. öpüşeni ayırmam, alkolü elden almam, yoldan geçiyo diye cop sallayanı desteklemem. istediğin yerde kal, istediğin yerden git. senin bileceğin iş.

ama ben takip edeceğim, bunları unutmayacağım diyip de sonra unutturmaya çalışman komedi.

kaldı ki ben bunu 10 yıl saklamadım. sam akp diye aratınca cıkıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

ulen butun ıhaleyı adama yıktınız
sonra neden pati böle oldu
haksız bile olsa sam'in üslubu yeter be.

hangi ihaleymiş? gösterici mi dövmüş Sam? insan hakları ihlali yoktur mu demiş? nasıl olmuş forum? benim üslubumdaki sorun nedir? şimdiden cevabveremedi.jpg getirin, lazım olacak gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben her yazdığımın arkasındayım yazdığım tarihte, beni tanıyan onu da bilir. yazmadan önce iki kere düşünürüm, bayağı zamanım mesaj penceresinde geçer. marjinal olmak için ters düşmem, ters düşeceğim diye de fikrimi değiştirmem.

"İŞTE O YAZARLAR" diye gösterdiniz resmen abi insanlar öfkeliyken, kendiniz dövmenize gerek yok zaten lol. özür lazımsa maalesef özrüm yok, ben kendim birine karşı bir kabahat işlediysem onun için özür dileyebilirim. böyle bir kabahatim olduysa bağışlayın. ama "geçmişte oy verdim diye bugün olay çıktı" deyip ezilip büzülemem istediğiniz oysa.

unutturulacak birşey yok fiz, öyle bir olay mümkün olmadığı gibi endişem de yok ki özür dilemiyorum. artık bunun için banlanırsam da buraya kadarmış, napalım derim.

üzüldüm ama, üç gündür buraya ve devamlı tv'ye bakıyorum, başlıca sebebi de buradaki arkadaşlar için duyduğum endişeden ötürü. için öyle sıkılıyor ki bütün gün, gidip başka birşey yaparken aklım takılıyor, gene gelip bakıyorum buraya herkes iyi mi diye. böyle bir tavır üzdü beni.

neyse siz iyi olun yeter ki.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...