Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En güzel kadınlar hangi ırktan?

fenn

Öne çıkan mesajlar

bingildak said:

İngiliz kadınlarına güzel diyenleri nefretle kınıyorum.

ya o kadar güzel ingilizler gördüm ki yani -sadece fiziksel olarak degil-, onları chavette'lere bakarak yargılamak dogru degil. aralarında gerçekten asilzade havası taşıyan son derece sofistike kızlar da var ve sayıları da azımsanacak miktarda degil.
Sosyal ağlarda paylaş

hangi ırktan bilmiyorum da coğrafya olarak ülkemiz inanılmaz bir çeşitlilik potansiyeline sahip. esmerin de, kumralın da, sarışının da, renkli gözlünün de, kahverenginin de, büyük göğüslünün de, minnoşun da en güzelini bulabiliyorsun. anaç tavırlısı var, fakbadisi var, bakiresi var, tecrübelisi var, ne istersen var anasını satayım. bayılıyorum ülkeme.

ironi değildir, ciddiyim.
Sosyal ağlarda paylaş

bliksem said:

bingildak said:

İngiliz kadınlarına güzel diyenleri nefretle kınıyorum.

ya o kadar güzel ingilizler gördüm ki yani -sadece fiziksel olarak degil-, onları chavette'lere bakarak yargılamak dogru degil. aralarında gerçekten asilzade havası taşıyan son derece sofistike kızlar da var ve sayıları da azımsanacak miktarda degil.

this.
ben fazla ingiliz gördüğümü iddia edemem ama koca burunlu olsa dahi gördüklerim hem karakter hem fizik çok iyiydi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
said:
Son iki hafta içinde 190 ülkeden 1.8 milyon "çirkin" insanı geri çeviren BeautifulPeople.com'un kabul oranları listesinde Türkiye de yer aldı. 21 ülkenin erkekleri içinde Türk erkekleri, yüzde 20'lik oranla 13. sıraya yerleşirken, Türk kadınları da yüzde 23'lük kabul oranıyla 10. oldu. Genele bakıldığında en beğenilenler ise İsveç erkekleri ve Norveç kadınları olarak belirlendi.

http://www.sabah.com.tr/Dunya/2012/03/07/guzellikte-turk-kadini-kacinci-sirada
Sosyal ağlarda paylaş

Buda başka araştırma:

İşte dünyanın en güzel kadınlarının yaşadığı ülkelerin listesi:

1. Rusya
2. İspanya
3. Hollanda
4. Hırvatistan
5. İtalya
6. Almanya
7. Çek Cumhuriyeti
8. Danimarka