Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Taksim Gezi Parkı Yıkımı

Killer

Öne çıkan mesajlar

Finklorpeyniri said:

dünyadan haberler nedir bu olayla alakalı? ben birkaç yere baktım tektük görebildim

valla şöyle bi örnek vereyim reyhanlı patlaması olduğunda almanyadaydım yaklaşık 10 gün kaldım olaydan sonraki ilk 4 5 gün tv'ler sırf bu haberi veriyodu suriyedeki muhabirler hataydaki muhabirler sürekli bilgi aktarıyodu şimdi takip edemiyorum ama çok büyük ihtimal bizim basınımızdan daha fazla ve doğru bilgi aktarıyolardır.
Sosyal ağlarda paylaş

aslında cem yılmaz 'ın dediği gibi evlere biber gazı hattı çeksinler doğal gaz gibi.

mesela canın alkol istedi, yada 29 ekimde cumhuriyet bayramını kutlamak istiyorsun, veya ağaçların kesilip yerine avm yapılmasına karşı gelmek gibi, böyle illegal istekler düşünmeye başladın hemen aç biber gazını çek iki nefes bitsin gitsin.
Sosyal ağlarda paylaş

tinu said:

Killer said:

niye başka milletvekili gitmiyo abi oraya

kılıçdaroğlu konuşssun paso.. bu yüzden bu herife oy vermek istemiyorum her sene mecbur veriyorum, ulan halk arkanda işte , chp genel başkanı olarak gitsene lan taksime , delip geçsene o barikatları.

osman pamukoğlu bile gitti beya hatta bayıldı falan

hepsi ordaymış dun
Sosyal ağlarda paylaş

said:
AVM yapılmayacak, ağaç katliamı yok
Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, 3. köprüden dolayı ağaç ve doğa katliamı olacağı eleştirilerinin doğru olmadığını söylerken güvence verdi:
“Köprü güzergâhında içme suyu havzası, biyolojik hayat etkilenmeyecek. Ağaç kesimi asgari düzeyde olacak. Taşınabilen ağaç taşınacak. Toplam 381 bin ağaç kesilecek. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı ile de kesilen her ağaca karşılık en az 5 ağaç dikileceğine ilişkin protokol yaptık.” İstanbul’a son 10 yılda 36 milyon fidan dikildiğini, AK Parti ’nin Türkiye ’nin ‘gelmiş geçmiş en çevreci hükümeti’ olduğunu savunan Eroğlu, Gezi Parkı’na da AVM yapılmayacağını söyledi. Eroğlu, “AVM yapılmayacak. Tarihi eserin aynısı yapılacak. Bu mekân Taksim Meydanı ile bütünleşen bir yer değil. Burada geçmişte muhteşem bir tarihi eser vardı; biz bunu ortaya çıkaracağız. Altını çizerek söylüyorum inşaat bittikten sonra herkes ‘ne kadar güzel, muhteşem bir yer oldu’ diyecek” diye konuştu.

Köyden indim şehre... tarihi eser yapacaklarmış asdasf avm li tarihi eser

Gelmiş geçmiş en çevreci hükümeti google earth'e de bi izah etseler güzel olur vallah.
Sosyal ağlarda paylaş

tinu said:

aslında cem yılmaz 'ın dediği gibi evlere biber gazı hattı çeksinler doğal gaz gibi.

mesela canın alkol istedi, yada 29 ekimde cumhuriyet bayramını kutlamak istiyorsun, veya ağaçların kesilip yerine avm yapılmasına karşı gelmek gibi, böyle illegal istekler düşünmeye başladın hemen aç biber gazını çek iki nefes bitsin gitsin.

şu olayın karikatürünü çizmeli birisi..
Sosyal ağlarda paylaş

tinu said:

Killer said:

kılıçdaroğlu konuşssun paso.. bu yüzden bu herife oy vermek istemiyorum her sene mecbur veriyorum, ulan halk arkanda işte , chp genel başkanı olarak gitsene lan taksime , delip geçsene o barikatları.

kılıçdaroğlu cüsseden kaybediyo ya. kesin okulda falan kafasına tebeşir atıp dalga geçmişlerdir. ben psikolojik zarar veren bi bully'dim zamanında yetersizlere dadanıyodum. bu kesin yetersizdi başkan oldu da pasif yani.

tayyip öyle mi ama akıyo adam toplumların önünde yalan doğru farketmez
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

tinu said:

Killer said:

osman pamukoğlu bile gitti beya hatta bayıldı falan

hepsi ordaymış dun

şimdi lazım şimdi, polis halkı kırıp geçerken, parkı işgal etmişken gitmesi lazım, dün 20 koruma ile gidip 2 cümle etmek sadece konuşmaktır işte, dediğim gibi sadece konuşuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...