Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dawngate

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

Flassh said:

dövüş oyunları zaten baydı o yüzden yok toplasan 5 tane anca
mobA bakıyoruz 5000 tane

azalarak yok olucak işte her balon gibi

oyun bunlar farkındasın değil mi?

hani oyun altı üstü.

zaten seçimini yaparak yücelttiğin ya da cezalandırdığın şirketler var. burada tartışman çokta gerekli değil :)
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

of player mi dedik anasını satayım? 20k izleyeni cok göruyorsun bir şey demiyorum zaten lol

Yoo 20k yı çok görüyorum demedim ki sc2 wcl maçları bile 20k izleniyorken ölmüş olarak gördüğün tür bile 20k izleniyor dedim. Bayan moba türünden lolde 300k ya çıkıyor bukadar zormu nöronlar arası elektrik atlatmak.

Buarada 10k ya az kalmış flash ama moba baydığına göre başka yerde kas bari gl.
Sosyal ağlarda paylaş

Başlığı açtıktan sonra ne yazmışım ilk postta okudun mu belki jeton düşer. Mobayı bir adım ileriye götürebilecek demişim. Çünkü vaad edilen ve şuanda yapılanlar o yönde he uygulama nasıl olur onu bilemeyiz ama mesala mobada engine çok önemlidir hem interface ve efektler temiz olmalı hemde performanslı optimizasyonu iyi olmalı. Videoda da öyle gibi duruyor bende potansiyeli var dedim.

Mesala bana göre dota 2 faildir hem hiç bir yenilik getirmedi hemde motorunun akıcılığı lol e göre çok kötü respond time olarak vs. Ama lol ekstra 2 utility skill getirerek flash ignite vs gibi talent sistemi rune sistemi account lvl sistemi vbz red blue buff daha marjinal junglng vs 1 adım öteye taşıdı. Bu oyununda yapma **ihtimali var**. Ama hiç bi b.k araştırmadan hatta video bile izlemeden ki he şimmdi baktım diyerek oyunu değerlendiriyorsun lol çakması diyorsun.

Daha da sana ne cvp yazıyorsam lol
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...