Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Redhack Egemen Bağış'ın e-maillerini patlatmış

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

cantug said:

çok gereksiz olmuş ... bişiyok maillerde ... hatta spam mail göstererek redhack rezilliğini öne çıkarmış yazık... bişi sanıyordu bukadar millet onlara yazık

hahahha bariz butthurt ya. ne zaman redhack konusu açılsa sallıyorsun ahahhaa yazık lan serverlarını mı heklediler
Sosyal ağlarda paylaş

bence çok başarılılar.
bugün yine ULUSAL KANAL'da Eren Erdem'in Ezber Bozanlar programına katılacak RED HACK. Söylediklerine göre <> dolusu belge varmış ellerinde. Egemen Bağış ve eşi ile ilgili hesap ekstreleri, işe yerleştirme ricaları-emirleri ve türlü yazışmalar.

edit: aklıma şu söz geldi..."dinsizin hakkından imansız gelir."
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

cantug said:

çok gereksiz olmuş ... bişiyok maillerde ... hatta spam mail göstererek redhack rezilliğini öne çıkarmış yazık... bişi sanıyordu bukadar millet onlara yazık

hahahha bariz butthurt ya. ne zaman redhack konusu açılsa sallıyorsun ahahhaa yazık lan serverlarını mı heklediler

Bukadar göz önünde olmaları hiç etik değil... ve çok amatör iş yapıyorlar sadece 1 adam var içlerinde sevdiğim iyi ve orjinal işler yapan. Ama o adamda pek uğraşmıyor bu aralar. O yüzdendir ki sevmiyorum yaptıkları işleri ve kendilerini.

Bende bir grubun üyesiyim ve gülerek izliyoruz yaptıklarını ve yaptık dedikleri şeyleri :) 15 yaşında hackliyoruz diye gezinen lamerlardan farkları yok.

benim üzüldüğüm kısmı millet bunları bişi sanıp belge gönderiyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...