Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pireliyim, ona göre :(

nilly

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
nilly said:

Hoşbuldum, teşekkürler.
Taşınma işleri, olaylar derken bakamamıştım epeydir. Kimsede de öldü mü kaldı mi diye bir merak oluşturacak yakınlık kurmadığıma üzüldüm. Gündem başlıklarını takip edemediğime de üzüldüm. Arayı kapatıp artık oyun dünyasına geçme hevesindeyim.

ben hep merak ettim
Sosyal ağlarda paylaş

nilly said:

Hoşbuldum, teşekkürler.
Taşınma işleri, olaylar derken bakamamıştım epeydir. Kimsede de öldü mü kaldı mi diye bir merak oluşturacak yakınlık kurmadığıma üzüldüm. Gündem başlıklarını takip edemediğime de üzüldüm. Arayı kapatıp artık oyun dünyasına geçme hevesindeyim.

her yerde isyan var oyun derdine düşmüş te allaam
KALBİM SENİN BU GECE
Sosyal ağlarda paylaş

pontipati919 said:

nilly said:

Hoşbuldum, teşekkürler.

her yerde isyan var oyun derdine düşmüş te allaam
KALBİM SENİN BU GECE

:) Burdan yak.
Sosyal ağlarda paylaş

nilly said:

Selamlar.
Akşam saatlerinde veterinerden önce Google'a "evimi pire bastı" diye sorunca bulduğum site olarak Paticik hayatıma girdi. Forumların iyi zamanları vardı, geçti, dediğim halde buranın canlılığı, yaklaşımı, düzeni, kafaları fena halde bağladı beni. Nedir ne değildir diye saatlerdir bakıyorum afallamalardan, beğenimden tam çözemesem de kopamadım.
Pireli takvimim tıkır tıkır işlerken aranıza sızmış oldum, kabul ederseniz?
Sevgiler.

benim başlık mı lan o
Sosyal ağlarda paylaş

Muhabbete Katıl

Şimdi mesaj gönderip sonrasında kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız varsa giriş yapın ve hesabınızla mesaj gönderin.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Paylaştığınız link otomatik olarak mesaja iliştirildi.   Bunun yerine link olarak göster

×   Önceden girilen içerik getirildi.   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...