Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pireliyim, ona göre :(

nilly

Öne çıkan mesajlar

imamizer said:

hoşgeldin nilly.

sana özel mesaj attım. kutunu kontrol et lütfen. sağ üstte uyarı sembolü çıkmış olması lazım.

gerçekten foruma yeni gelmişbir dişi olsaydın. nerede bu mesaj hani gelmedi falan yazardın.

beyler adamlar bildiğin mahmut. hem de 90 larda ircde kızız ayağına milleti kekleyip resim.exe yollayanlardan.

prim vermeyin sıkılıp gitsinler.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

imamizer said:

hoşgeldin nilly.

sana özel mesaj attım. kutunu kontrol et lütfen. sağ üstte uyarı sembolü çıkmış olması lazım.

gerçekten foruma yeni gelmişbir dişi olsaydın. nerede bu mesaj hani gelmedi falan yazardın.

beyler adamlar bildiğin mahmut. hem de 90 larda ircde kızız ayağına milleti kekleyip resim.exe yollayanlardan.

Prim vermeyin. :) Uyarı sembolünü görmeyen foruma yeni gelmiş dişilere verin lütfen, primi.
Sosyal ağlarda paylaş

nilly said:

imamizer said:

imamizer said:

hoşgeldin nilly.

Prim vermeyin. :) Uyarı sembolünü görmeyen foruma yeni gelmiş dişilere verin lütfen, primi.

Nilly, bu grupta bir travma seziyorum. gecmiste ne gelmis baslarina? kim kandirmis, iyi niyetlerini suistimal etmis?
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

0ne yazmadı size. Demek ki erkeksiniz. Beyler kendinize gelin.

2. sayfa ilk mesaja bak.

Yazmamamın sebebi iş yoğunluğu nedeniyle eskisi kadar foruma giremiyorum, girsem de yazdığım 3 şeyden 2 si millete battığı için onların ergen mesajlarıyla ugrasmak istemediğim için mesaj yazmamaya özen gösteriyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Muhabbete Katıl

Şimdi mesaj gönderip sonrasında kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız varsa giriş yapın ve hesabınızla mesaj gönderin.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Paylaştığınız link otomatik olarak mesaja iliştirildi.   Bunun yerine link olarak göster

×   Önceden girilen içerik getirildi.   Editörü temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...