Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kız tavlamalık filmler

_Rave

Öne çıkan mesajlar

abi şu film gayet kızla izlemelik film farkındayımda bu kız holivud filmlerini recep ivedik tier görüyo anladığım kadarıyla onu anlatamadım size.bende saf gibi he he bende hiç sevmem valla gibi bi laf etmiştim bide işin kötüsü.

neyse hazırladım listeyi zaten şu son filmde başka bahara artık.
Sosyal ağlarda paylaş

NaturalSpringWater said:

aynı eski sevgilimi anlattın.
uzak doğu sinemasına falan yöneleceksin en az bilinenleri falan. ve bu iş çözülecek. kore falan.

onlardanda sırf vurdulu kırdılı bide ring tier film biliyorum.bitane cinayetli film vardı aslında neydi o bak oda olabilir.bende izlerim demiştim.2 tane eleman var afişinde.seri katil m ne arıyolar galiba.varmı aklına gelen?
Sosyal ağlarda paylaş

Vidar said:

klişe mlişe, seks için kişiliğinden ödün vermek çok basit, insanın kendine olan saygısını yitirmesine neden olan bir durum.

tamamen zıttım bi rp yapmıyorum ya.ama çok izlemem abi cannes film festivallik parisin diğer yüzü tarzı filmleri.sevmem değil yoksa.

ha bide kim hoşlandığı kızın yanında kendi gibiki zaten.star wars izletip wookie muhabbeti yapan varmı aranızda bi kızla.

erkek-kadın film zevkleri zaten epey farklı.bide avrupalı-türk zevkleri iyicene farklı.yapıcak bişey yok
Sosyal ağlarda paylaş

film izledikten sonra yapılan sohbet hoş diyelim
peki doğru fikir verir mi ?
tabi ki hayır !

-arkadaşlarından duyduklarını söyler
-seni etkilemek için anlamadığı, ezberden laflar zırvalar
-ben şöyle elitim böyle zekiyim diye cıvıldar

kızın sex esnasında söylediklerini tercih ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

film tavsiyesi için herkese teşekkür ederim topikteki.

sigiştinmi diye merak eden varsa

daha ilk randevu sayılır.baya klas bi şekilde öpüştük 2.filmin ortasına doğru(loneliest planet)biraz daha ilerisini zorlama fırsatım vardı ama açıkçası birazda artislik olsun diye fazla gazlamadım.

onun dışında gayet iyiydi herşey.tekrardanda hepinizin terazisine en içten abanışımla abanıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...