Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dransik

neuromancer

Öne çıkan mesajlar

internetin de düzelmesiyle birlikte Dransik adlı yeni bir oyunu keşfettim şanseseri. oyunun 78mb'lik full versionunu indiriyorum bilgisayarıma. 30 günlük bedava oynanıyor, bu süreden sonra aylık 8$'a oynayabiliyorsunuz. ilk 30 gününü deneyeceğim, sonradan seversem seve seve yatırırım para tabii ki, :). herkes denesin-baksın. başlayacaksak birlikte başlayalım-takılalım.
adresi de vereyim tabii ki:
www.dransik.com

iyi eğlenceler, şu anda yüklüyorum. yarına başlarım heralde :) ?
2 saat sonra bitecek download'um, hadi bakalım.[hline]Rashit of Blitz Me!, Macera Tutkunu...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mirage, 29 May 2003 13:10 tarihinde demiş ki:
bayıyormuş 1 ay sonra zaten, oyna ama. zaten epey eski bir oyun diye hatırlıyorum.[hline]Pretty women makes us buy beer,
Ugly women makes us drink beer.
[Al Bundy]

maksat denemek olsun. 2002'nin oyunu? belli zaten, basit bir oyun ama deneyelim, nasılmış-ne var ne yokmuş, bakalım. :?[hline]Rashit of Blitz Me!, Macera Tutkunu...
Sosyal ağlarda paylaş

O oyun baya baya eski. Dransik diye aratırsan başka topikte var. Ayrıca uo gibi oyunlar varken çok sıkıcı geliyor[hline]karakedi, 05 May 2003 12:08 tarihinde demiş ki:
her ejderhanın icinde bi kedi yatar
her kedinin icinde de bi ejderha yatar
her içinde bişi yatan ejderhadır
her bişi ejdarhadır ve ejderha kedinin üzerinde yatar.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla yaklaşık 8 ay kadar önce Baal cımğım kasarken gördüm oynadık uzun bir süre baya da bir kasıntı aslında temel olarak bence ultima dan iyi rp tabanıda var oyunun world güzel ve dengeli hazırlanmış bir oyun.
Ancak bizim oynadığımız world u silip asıl world e geçmişlerdi en son amerikada gündüz iken yaklaşık 600 kişi online oluyor ve lagdan hiç bir şey yapamıyorsunuz tavsiyem bence deneyin ama kaptırmayın.Eh Baal level 40 dı en son baya da sağlam oluyor ama sildiler işte.... :) Elin Amerükalusuna güven olmaz küne
Sosyal ağlarda paylaş

ohoo hayvan olmuştum be
elde +3 sword full magical set kalkanımızda vs Acid idi
lvl 37 olmuştum en son baya bi sağlamlaşmışıdık
yanlız lvl sistemi çok ayarsız
günde 15 saatten 1 ay da olmuştum lvl37 yi ki sağlam kasarım ;
lvl 70 adamlar wardı
benim gibi 10 taneyi kesiyodu herif
sora loot olayı saçmalıktı
ceset kuruyıcakta mallar yere düşecek die bekliosun
tabi o esnada adam res olup kankalarını alıp gelmezse
1 aya bayar istesende devam etmezsin

[hline]eeh eytere be!

[Bu mesaj baaluo tarafından 30 May 2003 18:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ingilizcem oldukça iyi abi, rp yapılıyor mu yapılmıyor muydu soru, yapabilip yapamayacağım değil? bırak konuşup konuşamayacağıma ben karar veriyim de, target yok diye oynamıcaz o zaman oyunu, evet derdimi target arkadaşlar hahah.. :)
bırak böle işleri be, eğlenmek için oynıcam ilşte abi, ne dememi beklersin ki, "target yok, oynamıyım ben bu oyunu" :)[hline]Rashit of Blitz Me!, Macera Tutkunu...
Sosyal ağlarda paylaş

yaw gene taşı kafama attılar :)

yok yani diyorum sadece target yok berbat

git ona 6 7 $ kıyacağına bi 5 6 dolar daha kıy everquest gibi süper grafikli oyun oyna yada ne bilem daoc falan filan dransik gibi lagli bir oyun yok hiç görmedim şahsen bi ara tibia sarmıştı beni ondada cok lag vardı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...