Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut Geliştirme #3

AthleT

Öne çıkan mesajlar

Kanuni said:

bi git tili :)

aramiza hosgelmismis..

bi jag var burada. gerimiz hobi isi gym. yani tanidiklarimdan takip ettiklerimden.

zaten sen uzundur calismiyorsun sanirim. ne oldu sana ?

abi işe girince iptal olmuştum. işten ayrıldım tekrar sahalara döndüm şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

kavurma said:

spordan dönünce protein tozu niyetine 3 bardak süt, 1 kaşık bal, 1 adet muz ve 1 adet yumurtayı blendırda karıştırıp yuttum. şimdide bir tabak yoğurtlu mantı ve domates yiyeceğim.

iyi mi

yoksa o an icin iyi ama 1 olcekte 24 gr a kadar protein var o tozda. senin hazirladiginda max 7-8 dir herhalde.. salladim kafadan da o kadar cileyede degmez yani. ha nedir natural daha guzel tabii ama sorundan anladigim protein olarak iyimi cunku protein tozuyla kiyaslamissin.

manti super. yapistir.
Sosyal ağlarda paylaş

eyvallah abi teşekkür ederim. anatomim sınırlı ama. bel fazla ince, omuz bi yerden sonra daha büyüydükçe anormal görünüyor. kafa da küçük, o da vücut büyüyünce kötü görünüyor. böyle limitlerim var. yağsızken sıkıntı çıkmıyo gerçi kafada
Sosyal ağlarda paylaş

moriarty said:

tiliyle benden bi bok olmaz abi.

- 3 ay kas hafızasıyla bomba gibi geri dön.
- 2 ay bırak
- 2 ay kas hafızasıyla bomba gibi geri dön.
- 3 ay bırak
- 4 ay kas hafızasıyla bomba gibi geri dön.
- 6 ay bırak

bizde süreç bu.

dunyanin %95 erkek kesiminden gene cok daha iyi. hep bu ise bardagin dolu kismindan bakacaksin bence. yapiyormusun yapiyorsun bitmistir. bi cevrenize bakin anlayacaksiniz ne kadar nadir oldugumuzun. yani yasla hele daha da zorlasiyor ve seyreklesiyor. is cevresinde vs daha zor tabii.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...