Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Albion Online

gknzkn

Öne çıkan mesajlar

oyun kendini oynatıyor ama o da yokluktan ve sandbox, full loot vb. açlığından.

benim açımdan oyunun en büyük artısı bu tip mmoların hala beni eğlendirebildiğini görmek oldu.

yani o fiyasko map tasarımı olmasa, tercihen zone zone bölünmemiş daha serbest bi map olsa, tablette oynanabilsin diye 5v5 limit olmasa, ability sayılarını, item slotlarını azaltmak gibi sadeleştirme olayları olmasa ben anladımki uo gibi ayı gibi oynayacağım bir oyun yapılabiliyormuş.

oyun alpha çok eksik gedik var zaten takılmıyorum ama o map tasarımı başlı başına oyunu öldüren şey olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

sanboxlarda geneli itibariyle oyuncu* seviyesi düşük olmuyor benim bu kadar gözlemlediğim kadarıyla. sandbox'a gelen adamların sanırım 70-80% UO, shadowbane, swg, lineage, gw1 background'undan geliyor ve yaş ortalaması baya yüksek oluyor (themepark mmo'lara kıyasla çok daha yüksek) tabii bu konularda konuşmak için daha erken.

şöyle düşünmek gerekiyor, oyunu şu haliyle gördüğümüz kadarıyla kendi community'i kuruyorsun ve kendi community'in içinde oyun dönüyor. gather'ını kendi bölgende yapıyorsun, craft'ını kendi şehrinde yapıyorsun, pvp'e çıkarken kendi arkadaşlarınla gidiyorsun, pve'e giderken yine aynı şekilde. oyun senin kurduğun circle içinde dönüyor (gerçek anlamda, haritada circle kuruyorsun asdasd)

böyle olunca bir wow'daki gibi random, pug adamlar ile bir araya gelmiyorsun.

onun dışında f2p tabii ki her türlü daha kalitesiz bir kesimi çekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.twitch.tv/alarmaqqstar

ben her girdiğimde açiyorum, pek pvp işlerine girmemiştim bu zamana kadar zaten kendim odun gibi yayın yaparım, kamerasız ve konuşmasız birde pve olunca devamlı tam odundu ama artık pvpye çıkıcam, özellikle birlikte pvp yaparsak RATİNG olur :)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...