Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hatay da patlama

lovecraft0Z

Öne çıkan mesajlar

-Crawler- said:

KuddusiMavra said:

sen fotoğrafı anlamadın galiba.
araca bakır telle bağlı bir ceset farkedilmiş PTTnin önünde.
Yani ya canlı bomba kendini araca bağlamış ya da birisini bomba ile donatmışlar ve zorla araca bağlamışlar...

Hasar gücü yüksek bir patlayıcıdan bahsediyoruz. Sence o cesedin orada o şekilde kalabilmesi mümkün mü?

Daha farklı şeyler olmuş. Ama ulusal basına bu kadar detayın yansıyacağını pek zannetmiyorum.

Bir de ek olarak bu kadar güçlü bir patlayıcıyı zannedersem canlı bomba ile patlatamazlar. Ya arabanın içine falan yerleştirildi, yada çöp konteynerine falan koydular.

vallahi bilemiyorum?ceset zaten kopmuş,parçalanmış dikkat edersen...ayrıca belki de bir şeyler bilen bir adamdı, bombayı ona bağlamadılar, yakında bir yere koydular ama adamı da yok etmek için araca bağladılar. çünkü bariz bir şekilde bağlamışlar adamı telle, görünüyor fotodan.
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

KuddusiMavra said:

bak ahmedinejat.
bu soru ciddi ise benim cevabım evet,ben düğünümü tabii ki iptal ederdim. burada buna inanmamanız çok normal. bunu ancak beni gerçek hayatta tanıyanlar bilir.
ama beni geç...

bu adam bakan. bu ülkenin bakanı bugün bu düğünü yaptırmamalı.
yakışmıyor. hadi bu bakan saçmaladı, düğünü yaptı...bülent arınç, egemen bağış ve bilimum bakanlar, akepeliler oraya gitmemeliydi.

edit: heee, benimkine ucuz muhalefet diyorsun ya.
ve her fırsatta da tayyiple,akepe ile ilgin yokmuş gibi yazıyorsun ya...bu yukarıda bana yazdığın mesaj da çok hem de çok ucuz bir hükümet savunması dostum.

abi adam bakan değil. + ben kesinlikle eminim düğünü iptal etmeyeceğine. yakınlarından birileri ölse belki neyse, ama şu olayda aylar önce hazırlığı yapılmış düğünü son dakikada iptal etmezdin edemezdin.

dur tekrar yazayım. abi adam bakan değil.

özür dilerim yahu, adam bakan değilmiş!!!???
ya ahmedinejat.
ne fark eder adamın bakan olmaması, bugün değil, yarın bakan. akpli vekil bu adam. oraya giden bülent arınç da mı bakan değil, egemen bağış da mı bakan değil. savunmayın oğlum artık şu adamları.
Sosyal ağlarda paylaş

ben bu patlamanin neye hizmet ettigini anlayamadim acikcasi. esadin isine zaten gelmiyo.
amac turkiyeyi savasa sokmaksa, hukumetle ayni taraf degil belli ki bunu isteyen. medyanin sahibi hukumet. her kanalda bangir bangir bagiriyo olurlardi simdi. buna kalmadan, ucak dusuruldugunde (AAA UCAK DUSMUSTU DI MI) girilirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

fark ettinizmi bilmiyorum ama olay hakkında hiç bir yerde adam akıllı bir bilgi yok. işte bomba patladı ama nerede patladı? arabadamı patladı, arabadaysa nasıl bu kadar geniş alana yayıldı(bina yıkılmış oha)

öyle bir araba patlatmakla bina yıkamazsın 200kişiyi yaralayıp 50 kişiyi öldüremezsin.

bunun ben kesinlikle öncesinden planlanıp tezgahlandığını düşünüyorum. daha geçen hafta tayyip abd başkanına seslenip abd desteklese hemen gireriz diyordu daha sonra abd dışişleri bakanı biz tr nin arkasındayız zaten diye bir açıklama yaptı.

ayrıca hiç bir muhabir şu an nedense reyhanlıya giremiyor. önceleri ben hatırlıyorum savaş muhabirleri tsk ve pkk çatışırken canlı yayına bile veriyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

bak ben sana bir şey söyleyeyim mi?

bu ülkede mhp, chp adam gibi muhalefet olsalar hemen yarından tezi yok tüm ülkede mitingler düzenler ve şu düğün olayı üzerinden bu cahil, bu aptal, bu kandırılmış, bu yobaz yığınları etkilemeye çalışır ve başarılı da olurlardı...başka ülkede olsa halk bir daha oy vermezdi lan böyle adamlara.bu ne rezillik? burhan kuzu denen adam senelerce bakanlık yapmış, meclis başkan vekilliği yapmış adam. halen milletvekili.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

ahmedinejad said:

KuddusiMavra said:

bak ahmedinejat.
bu soru ciddi ise benim cevabım evet,ben düğünümü tabii ki iptal ederdim. burada buna inanmamanız çok normal. bunu ancak beni gerçek hayatta tanıyanlar bilir.
ama beni geç...

bu adam bakan. bu ülkenin bakanı bugün bu düğünü yaptırmamalı.
yakışmıyor. hadi bu bakan saçmaladı, düğünü yaptı...bülent arınç, egemen bağış ve bilimum bakanlar, akepeliler oraya gitmemeliydi.

edit: heee, benimkine ucuz muhalefet diyorsun ya.
ve her fırsatta da tayyiple,akepe ile ilgin yokmuş gibi yazıyorsun ya...bu yukarıda bana yazdığın mesaj da çok hem de çok ucuz bir hükümet savunması dostum.

abi adam bakan değil. + ben kesinlikle eminim düğünü iptal etmeyeceğine. yakınlarından birileri ölse belki neyse, ama şu olayda aylar önce hazırlığı yapılmış düğünü son dakikada iptal etmezdin edemezdin.

dur tekrar yazayım. abi adam bakan değil.

özür dilerim yahu, adam bakan değilmiş!!!???
ya ahmedinejat.
ne fark eder adamın bakan olmaması, bugün değil, yarın bakan. akpli vekil bu adam. oraya giden bülent arınç da mı bakan değil, egemen bağış da mı bakan değil. savunmayın oğlum artık şu adamları.

abi ne demek ne fark eder adamın bakan olmaması? ya cidden bu kadar mı aklın tutuldu. bugün düğünü olan chp üyesi bir tane bile adam yok mudur türkiye'de? bugün bir gece kulübüne gidip eğlenen bir tane işçi partili bulamaz mıyım?

bazı şeylerin sorumluları vardır. ülkeyi yöneten başbakan ve hükümet. bu adamların yaptıklarına bakarım ben. mesela cumhurbaşkanı beşiktaş maçına gidecekti iptal etti adam. ama beşiktaşlılar ağzına kadar doldurdu stadı. eğlendiler güldüler falan. beşiktaşlılar hain mi? burhan kuzu bakan değil, sıradan bir akpli vekil.

ya hükümeti eleştirecek tonla şey varken böyle aptal şeyler yüzünden eleştirdiğiniz için hiç bir şey çıkmıyor zaten ortaya.
Sosyal ağlarda paylaş

Ren , patlatılan bombalar sadece orada patlamadı. Farkındasın değilmi ? Devletimizin kurucusu bizleriz. Hatayı Edirnesi vanı Bursası izmiri. Bizleriz kurucu olan ve koruyacak olan. Ve yine bizler adına Mecliste ceylan derisi koltuklarda oturup kendilerine kıyak emeklilik imkanları yaratma peşinde koşan kişilerdir hepimizi koruyacak ve hepimizin çıkarları için görev alacak olanlar.

Neyse ...

Hepimizin başı sağolsun , umarım ülkeme huzurlu günler gelir birgün.
Sosyal ağlarda paylaş

Sonofa said:

Ren said:

isterseniz bütün milletvekillerini meclise toplayalım saygı duruşunda bulunsunlar. ardından da andımızı okurlar.

Bu adam da yiyo yiyo lafları. Bi koyun olmadığını hatırlıyo. Sonra yavaş yavaş uyuşuyo beyni. Eskimoronluğuna dönüyor

yine tınlamayacaktım ama emin ol sen benim kadar badem bıyıklara sövmemişsindir. bir kesimden nefret etmen o kesimin yaptığı her şeye bok atmanı gerektirmiyor.

fikir tartışırken parti çizgisinden çıksak aya çıkacağız zaten.

akpye laf attı... ulusalcı.

akpye laf atanlara karşı fikir sundu... koyun.

şimdi otur düşün kim koyun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...