Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Might and Magic: Duel of Champions (Online card gaming)

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

ulan okadar millete akıl verdik şimdi kendim kara kara düşünüyorum goldla sealla ne alsam diye asdf lvl20 olucam bu gece heralde 1175 seal ve 125k+ falan para olucak.

Şimdiye kadar 2 the box aldım goldla da heroic pack, reinforcemnt pack karışık oladım. Sadece inferno starter deck var.

Void box aklımı çeliyor ama lvl 21 olmam lazım o prablem değilde olasılığın yarısından fazlası sanctury kartları ama içinde 3-4 tane güzel her factiona özel kartlarda var. Bi taraftan şu 125klık necro starter deckine kafam gidiyor. 1 box sealla 1 de goldla necro deckini mi alsam ? İnferno oyun tarzı olarak hoşuma gidiyorda baya bir rng gibi geliyor.

Ne yapsam, fikir verebilecek varmı ? :/
Sosyal ağlarda paylaş

ben yeniyim card oyunlarına 1-2 basit bişi somak istiyorum
-şimdi başta 3 seçenek çıktı ben undead seçtim bunun oyuna etkisi ne? promosyon kodlarını girdim bisürü card aldım bunlar farklı factionlardan bunları kullanıcak mıyım?
-başta 3 seçenek çıktı ama deck sayfasında 6 faction var.neutral var mesela

bu orc invasion un 2. görevinde yenildim mesela adam ilk turnde 2 card koyuyor ben hiç koyamıyorum 2. turnde 2 tane daha koyuyor ben 1 tane koyuyorum daha baştan 4vs1 cardla başlıyor
Sosyal ağlarda paylaş

kthxbye said:

ulan okadar millete akıl verdik şimdi kendim kara kara düşünüyorum goldla sealla ne alsam diye asdf lvl20 olucam bu gece heralde 1175 seal ve 125k+ falan para olucak.

Şimdiye kadar 2 the box aldım goldla da heroic pack, reinforcemnt pack karışık oladım. Sadece inferno starter deck var.

Void box aklımı çeliyor ama lvl 21 olmam lazım o prablem değilde olasılığın yarısından fazlası sanctury kartları ama içinde 3-4 tane güzel her factiona özel kartlarda var. Bi taraftan şu 125klık necro starter deckine kafam gidiyor. 1 box sealla 1 de goldla necro deckini mi alsam ? İnferno oyun tarzı olarak hoşuma gidiyorda baya bir rng gibi geliyor.

Ne yapsam, fikir verebilecek varmı ? :/

o necro deckini al abi base halini kullandım gayet güzel, heronun abilitysi hayvan gibi zaten.

ama istersen sanctuaryde deneyebilirsin, güçlü bir deck gayet.
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

quixef said:

Bir de şu oyunun en büyük eksiği rakibe response oynamanın olmaması.

instant olayından mı bahsediyosun

Evet, Magic teki gibi rakibin turn u sırasında counter olsun spell removal olsun bişiler yapabilsek çok güzel olurdu, açıyorum Celestial i, adam atıyor combat dmg yiyen ölür enchantment ini, bir vuruyor 1 dmg vuran shooter la, yattara. İçim acıyore.

Ama dev'lere sormuşlar, kesinlikle gelmeyecek counter olayı, herkesin turn unu kendine ait hissetmesini istiyoruz diye saçmalamışlar.
Sosyal ağlarda paylaş

kthxbye said:

büyük konuşmayayım ama 1.5k elo üzerine çıkmanın tek yolu haven olsa bile oynamam, bukadar kanser bir faction yok, oynarkende karşındaykende

abi haven oynamak çok keyifli, draftın iyiyse 9. turdan sonra mümkünatı yok adamın herhangi bir creatureını öldürmesinin ya da seni yenmesinin ^^
Sosyal ağlarda paylaş

oy oy bu sabah ariana packini aldım bide box (3 tane box açmış oldum) dark büyülerimde fulldü, birde şu fortune var kullandığını spelli geri getiren böyle pislik bir oyun yok adamın orduyu ele geçerip adama geri kullanıyorum yada instant killerle eritiyorsun daha 4 oyun attım 4 ünde de ezdim hakikaten iyimiş
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...