Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Might and Magic: Duel of Champions (Online card gaming)

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

premium alırsan kartlar yanarlı dönerli çıkıyor başka bi artısı yok,görüntü sadece ..

seal icinde eger herondan memnunsan The Box al 1000 seal

yok diilsen Heroic box al 1400 seal 6 tane hero cıkıyor içinden kdiger kartların sayısı düsüyor ama ...

Ama tavsiyem The box al Hero zaten Premium dan cıkıyor tek tuk yakalarsın istedigini eninde sonuda ..

nerdeyse tüm herolar oldu bende ..
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

ben 800 elo civarı olduğumda öyle bir losing streake girdim ki eski inf deckiyle, 500 de falan buldum kendimi

sonra keltoş toparladı biraz ama onda da kart yok işte. lord of dragons decki gelince el sallıyorum

aynen 840 dan 600-700 lere geldim gene deck de biraz şans işi ya öyle kötü first drawlar geliyor ki bazen yapıcak birşey yok. Dün 10 oyundan 9'unu aldığım streak oldu sonra gene sıçş drawlarla düştüm. 7 drawın 7 si creature geldi 5 tanesi +3 might istiyor 0 mightlı heroda gg direk -.-

Şu 125000'lik içinde ariana'nın olduğu necro deckini almayı düşünüyorum alan var mı ? elimde shadow büyüler forsakken uncommon creaturelar falan birikti alıpta memnun olan var mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

benim tecrübelerimden sanctuaryye yatırım yapmak çok riskli/time sink ve/veya pahalı. o yüzden ilk oyuncuya tavsiye etmiyorum onu

eğer kafanda AHANDA BU DECK ÇOK GÜZELMİŞ ONU YAPIYIM BEN demiyorsan (ki bence demeyin. daha sonra alt açıp yapın o işi) starter deckinden sonra seallarla box, altınlarla heroic pack alın
Sosyal ağlarda paylaş

Finklorpeyniri said:

necro seçtim tutöryel oynadım ama hiç incelemedim hiçbirşeyi nedir ne değildir? necro şeysini seçtim başlarken

napmak lazım şimdi? booster mı deck mi? gold nasıl kazanılıyor bide falan küçükçe bi starter şeyi yapar mısınız?

çünkü 10 sayfa falan okudum şeyolmadı yinede

necronun oyun tarzından başlıyım dueller için özellikle (campaign kısa zaten bir şekilde halledersin): minionların hp ler ortalamanın üstü sayılır dmgleri düşük gibi görünsede kimisi zehirliyerek dmgini artırıyor kimisi life drain ile dayanıklığını. Counterlanmaları kolay değil. Spell ağaçları heroya göre değişsede genelde dark ve water/ice kullanıyorlar. Dark spelleri yüksek manalılar direk single target çok etkili ice da savunma ve aoe dmg olarak baya etkili.

Gold duel yaptıkça campaigni ilerlettikçe ve achivementlarla geliyor, seal da başlarda achivement ile ve her level atladığında 100 olarak geliyor.

Şimdiki tecrübelere göre benim gördüğüm seal ile the box alıyorsan goldla heroic pack al, seal ile heroic box alırsan gold ile reinforcment al. bu şekilde yaparsan başta hem eline bol kart hem biraz da hero geçer. Gerisi şans. Premium lu birşey alma sadece kozmetik. Starter premade decklerede başlarda bulaşma.

ek: yanlış bilmiyorsam void box ve void packlere de başlarda pek bulaşma üst paragraftaki yolu izle.
Sosyal ağlarda paylaş

486 eloya çıktım yeni accountla 7 win aldım ard arda falan, sonraki oyunlarda draft o kadar kötüydü ki anlatamam öyle böyle değil, ve karşı tarafın draftı hayvan gibiydi ahah 350 oldu yine.

birde 250 eloda oynarken neden 550 elo adam geliyor? hayır alıyorum büyük ihtimalle orada bir sıkıntı yok ama ne bileyim o elo aralıkları değil miydi?

0-500

500-1000

gibi=?
Sosyal ağlarda paylaş

zaten kel'thorla enragesiz oynuyorum sinirliyim ^^

ama yaratık kartlarımla büyü kartlarım hep fazla kaynak istediği için melez bir oyun oynayamıyorum ikisinden birine yönelmem gerekiyor.

delirme özelliği olan kartlarım gelmiyor elime hiç, bende zırhlı ve heryere saldırısı olan yaratıklarımla oynamak zorunda kalıyorum.

iyiki türkçe değil oyun ha.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...