Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Might and Magic: Duel of Champions (Online card gaming)

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

vermiyor bana her oyun aynı şey 3 4 turnden sonra elimde kart kalmıyor vermiyor kart tek tek çekmek zorunda kalıyorum. hata mı bende mi bir enayilik var anlamadım.

help kısmında her yeni turnde yeni bi kart çekersiniz diyor. bende çekilen birşey yok ben de diyorum campaign neden zorlanıyorum anlaşıldı aq.
Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:

vermiyor bana her oyun aynı şey 3 4 turnden sonra elimde kart kalmıyor vermiyor kart tek tek çekmek zorunda kalıyorum. hata mı bende mi bir enayilik var anlamadım.

help kısmında her yeni turnde yeni bi kart çekersiniz diyor. bende çekilen birşey yok ben de diyorum campaign neden zorlanıyorum anlaşıldı aq.

alla alla bugmı var acaba, başka bir hesap açıp denesene olmadı clienti yeniden yükle zaten 164 mb. Normalde her turn sana geçtiğinde 1 kart otamatik kesin veriyor, ayrıca 1 mana harcayıp istersen ek olarak draw yapabiliyorsun herodan.

Buarada öm attım hacı sana dün cvp yazmayı unutmuşum
Sosyal ağlarda paylaş

yahu baktım helpe veriyor diyor, bi de campaign'de ve duel 5 6 turn'dan sonra yalan oluyorum elimde kart kalmıyor, az önce bi noob ile oynadım adam çatır çatır sürekli elinde 5 kart var her turn geliyor, ilk başta sadece campaign'de herhalde bilerek alıyolar diyodum ama duel'de de herif her turn'ın başında aldı, ben işe başı aldım tam mana ile. oyun forumlarına yazdım bakalım ne diyecekler.
Sosyal ağlarda paylaş

ohh be 10 oyundan 9'nu aldım en son, şu hero hayatımı kurtardı resmen. Inferno oynayanlara şiddetle tavsiye ediyorum şu 3 spellin combosu öyle ölümcül ki. 800+ eloyu geçtim muhtemelen 1k yaparım bugün yarın sonunda, nazar değmezse hehe :P

http://i42.tinypic.com/14mx5z.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

o sitenin adresini bidaha versene hacı koyayım, kısaca da şöyle anlatayım

Creature: 4 might üzeri minion almadım malum zaten 0 might ile başlıyorsun 1-2 mana harcıyanlar önemli baya dengeli bir şekilde kaliteli 1-2-3-4 manalık minionları doldurdum 3-4 tane uncommon ravager var onlarda baya faydalı ama şart değil hatta bir oyunda adam elimden hepsini sildi bi fortune la genede rahat yendim.

Spell: Bu hero zaten statlarına baktınmı kendini belli ediyor caster aldıklarım; 4 firebolt 3 dispell 3 fireball 2 firestorm 2 teleport 2 şu targetladığın minionun hasarını başka düşmana spell dmg vurduran büyü 1 inner fire, 4 manalık karşı minionun kopyasını yapan dark büyüsü 2 tane, 1 tane 6 manalık karşıdaki minonu sana geçiren, 2-3 tane weakness, 2 tane 3 manalık death seal (şu mor örümcek ağı artworklu targeta ne vurursan vur instant öldürten büyü) 1 arcane ward

Fortune: sadece gold pine (şu ekstra 1 mana veren)

Speller ve minionlar öyle güzel denk geliyor ki stat verirken her aralıkta yararlı büyü denk geliyor o yüzden 5 magic toplıyımda fire storm gelsin o 3 turnde de can çekişiyim durumu olmuyor yani. Aşşa yukarı olay bu.
Sosyal ağlarda paylaş

kthxbye said:

ohh be 10 oyundan 9'nu aldım en son, şu hero hayatımı kurtardı resmen. Inferno oynayanlara şiddetle tavsiye ediyorum şu 3 spellin combosu öyle ölümcül ki. 800+ eloyu geçtim muhtemelen 1k yaparım bugün yarın sonunda, nazar değmezse hehe :P

ne sacma bir heroymus o oyle. hemde evlere şenlik. M&M'de damage'in perma oldugunu düsünürsek (mtg gibi el sonunda resetlenmiyor hp) zaten güzel,üstüne birde draw,discard koymuslar lol
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

kthxbye said:

ne sacma bir heroymus o oyle. hemde evlere şenlik. M&M'de damage'in perma oldugunu düsünürsek (mtg gibi el sonunda resetlenmiyor hp) zaten güzel,üstüne birde draw,discard koymuslar lol

yoo o discard çok nadir yerler dışında hiç bir işe yaramıyor biraz decklerin mantığını düşünürsen kendin bulursun anlatmama gerek yok heh
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...