Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Might and Magic: Duel of Champions (Online card gaming)

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

şu fireball boş slota da atılabilse inferno adam olacakta -.- 10 oyundan 1 inde anca 1 den fazla target a vurabilcek durumun oluyor, hatta çoğu oyunda melee minionun dibinde olduğundan atamıyorsun. Haven göya deffansive adamların dmg ve aoe büyüleri 10 kat başarılı fire spellerden şaka gibi. Zaten infernonun minionlarının hasarı iyi olsada cük kadar canları var hiç birşeyin önüne koyamıyorsun. ilk QQ muda yapmış olayım asdf

az önceki oyundan: o değilde bu nasıl fail bir decktir :D

http://i42.tinypic.com/313lhsl.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

@dreagloth tabiki 5-6 mighta geçtiğinde hp si yüksek minionları var ben genel olarak bahsettim, 4 migt ve mana harcıyarak koyduğun şu 3-1-8 scubbus birtek istisna. 4 mana ya ravager koyuyorsun 6 dmgi var tamam sağlam ama 4 canı var splash dmg ve aoe de bile direk gg, 2 mana harcayan yaratğn karşısına koyamıyorsun patır patır indiriyorlar. Genel olarak minionları yüksek dmgli düşük hp li. Ki bunda sorun yok sonuçta denge için böyle olmalı ama offansive spelleri işlev olarak tırt olunca sıkıntı çekiyorsun.

Bu heroyla devam edicem ben heralde artık dark spellde kullanabiliyor en azından fortune ları çıkarıp dark spelleri ekledim çok daha başarılı oldu. 4 mana ya karşıdaki creature'ı instant kill öldüren büyüler weakness life drain büyüleri falan iyi oldu.

@kaede işte fireball da diğer air ve light offansive spellerine göre resmen fail infernonun en büyük sıkıntısı bu bence. Fire storm iyide oda 5 magic istiyor, neyse bu hero en azından 2 magicle başlıyor bugün oynıyım bakıyım bunla bir feedback yaparım.
Sosyal ağlarda paylaş

There will be a quick 1 hour maintenance today starting at 2pm UK time.
We will be updating our servers in order to keep inproving our server quality and stability.

Don't forget that you can always check out the many TwichTV or Youtube videos on Duel of Champions in order to get the latest ideas and tips about the game

Best,
Aza

----------------------------------
1 saat sürecekmiş Source: http://forums.ubi.com/showthread.php/770252-Maintenance-15-05-2013?s=2081abfa0e6b2a6a7b6b8382480c1a93
Sosyal ağlarda paylaş

botda mı varmış :O

ya sinir oldum yine salağın biri yine low elo oynamadı oynamadı bende hızlı oynar mısın dedim, sonra bıraktı gitti komple yazdıda bir şeyler hani afk değil, dedim oynayıp alayım 2 dk bekleyerekte olsa, süre sayacı 00da kaldı bir şey olmadı ahahsd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...