Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Might and Magic: Duel of Champions (Online card gaming)

kthxbye

Öne çıkan mesajlar

dark assassin oyunun en iyi kartlarından biri yalnız, spell deck ile sadece dark assassin ile kaç tane duel aldım ahah.

abi atıyorsun assassin'i, tercihen işte inferno deckte, karşısına ne zaman adam çıksa spelliyorsun, budur. hoş benim şansıma dark gelince direk 3 tane fire bolt geliyor orası ayrı :P

pitdede şu var

Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

desten çok şişkin, 19. turn lan oha.

çok fortune kullanmıyorum, o yüzden gelebilecek creature ve speller her halükarda iyi oluyor, öyle kötü draftım var demedim hiç haven deckimle şimdiye kadar.

cassandra decki 127 kart

kal-azaar deckim 93

kala ortalama 8 9 kart daha lazım onları bulursam tamamlanacak, bir yandan necro deck topluyorum onunda champ flm hazır biraz dark spell lazım, çünkü kal-azaarın deckine harcandı tüm darklar.

işte ayıptır söylemesi armageddondur, eleonoredur, darktır, bilimum epic flm olunca sıkıntı olmuyor ya elbet geliyor biri. hani call of duty kartını bile kullanmıyorum o derece attım pite ahah

neyse kartları kastık hafiften elo kasmaya başlayayım ben accounta ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

dark assassin oyunun en iyi kartlarından biri yalnız, spell deck ile sadece dark assassin ile kaç tane duel aldım ahah.

abi atıyorsun assassin'i, tercihen işte inferno deckte, karşısına ne zaman adam çıksa spelliyorsun, budur. hoş benim şansıma dark gelince direk 3 tane fire bolt geliyor orası ayrı :P

pitdede şu var

abi dark assas direk en iyi kart, iyi bulmussun valla ben ne zamandır bulamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

3 farklı accountta 3 tane var :)

çok güzel kart ya çok beğeniyorum.

artworküde güzel hani.

o kadar wow oynadık turuncu seviyoruz ^^

ya bu arada cidden pitteki dealları kaçırmayın, ben şu son kartı alabilmek için 2 hero + 20 kart falan verdim bu 20 kartında 10u rare, ha stronghold rarei kullanmayacaktım ama olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

500-1000 de bu oyunun elo helli heralde -.- 600-700 arası ambale oldum max 740 gibi bişey gördüm. Tam deck oturdu diyorum anti bir build geliyor, ona göre ekleme yapıyorum (mass magic resist falan gibi) bu sefer eklediklerim first drawlarda belimi büküyor -.- birde aldığım packlerden inferno kartları çıksa çıkıcam şurdan da hala çıkamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

valla dark ass. cok söyle diyim 1 tane var pek birşeye yaramıyor.. benim için 4 tane cıkması da para vermeden hayal(trade de yok ztn) Eğer ona uygun deck'im olsa 4 tane de ondan olsa daha ne istiyim. Aslında benim yapmak istedigim deck control Puppet master,soul reaver, shadow image'li fln... tam aradıgım kart ama (ona gelene kadar neler eksik onun yerine shadow image cıksa daha cok sevinirim) ve hala aynı düşünüyorum epic olmayı hak etmiyor. rare,uncommon olsa kimse yadırgamaz yine 4'ler deck'ine koyar orası ayrı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...