Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ban kuddusi

Killer

Öne çıkan mesajlar

Fistan said:

chrome said:

Fistan said:

sukru haklı ama şu tepkisini göstermek için niye yıllarca bekledi bilmiyorum
sadece kuddisi'ye değil, olmamalı o tepki zaten ama geç kaldın sukru
sıcıldı coktan

[video]https://www.youtube.com/watch?v=L6JVyeygB14?feature=oembed" width="459">

imzama bakıver

aslında latince bilmeyenlerin ergen triplerini sürdürüp latince imza, ileti ve benzeri türde yazdıkları şeylerin anlamlarını dahi merak etmiyorum o yüzden bakmayacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

abi asansörde yiyişenler, damacana ile sevişenler, rulmana sıkışanlar normal topicler kapanmıyor da, bu konuda böyle tepkili bir msj verip konuyu kapatmak sacmalık ötesi

şükrünün enteresanlığı olmuş. yukarıdaki arkadaşın yazdığı gibi bunca konu açık ve halen altına mesajlar yazılırken son derece komik ve bir o kadar ilginç,aynı zamanda da düşündürücü olan konuyu sizlerle paylaşmamdan daha normal ne olabilir?
Sosyal ağlarda paylaş

Modla bir sorununuz varsa kendisine ya da üstüne söyleyebilirsiniz, garbage'da topik açıp çemkirmenin hiç bir manası yok çünkü kimse sallamaz burada yazılırsa.

Bu konuları da kitliyoruz genellikle, konu zaten uçmuş gitmiş o yüzden ellemiyorum ama Aquila'ya sallamaya devam edecekseniz kitlerim.

Lafım sana değil Çetin abi.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

applev0dka said:

abi asansörde yiyişenler, damacana ile sevişenler, rulmana sıkışanlar normal topicler kapanmıyor da, bu konuda böyle tepkili bir msj verip konuyu kapatmak sacmalık ötesi

şükrünün enteresanlığı olmuş. yukarıdaki arkadaşın yazdığı gibi bunca konu açık ve halen altına mesajlar yazılırken son derece komik ve bir o kadar ilginç,aynı zamanda da düşündürücü olan konuyu sizlerle paylaşmamdan daha normal ne olabilir?

çetin abi ineğetecavüzün neyi ilgimi çeksin,neyini düşüneyim abi? yani biraz mantıklı konuş abicim ya ahahahahahahaha

koskoca 40 yaşında adamsın abi,kardeşin yaşındayım belki akıl öğretmek gibi olmasında,bu forum köşelerinde,ineğe tecavüz ettiler konusu açmakla nasıl bir tepki bekliyorsunki? asdasdasd
Sosyal ağlarda paylaş

kardeşim, asansörde türbanlının yiyişmesi bu kadar ilgi görüyorsa yurdumda ki öküzün birinin senelerdir bir başka adamcağızın ineğine tecavüz etmesi ve o ineğe tecavüzü ispatlamak isteyen adamcağızın tarlasına gizli kamera yerleştirmesi ve bu öküzün yakalanınca "ben tecavüz etmiyordum,sapık mıyım,sadece ineği seviyordum" demesi sence komik değil mi? düşündürücü değil mi? eğlendirici değil mi?

lan yorgunum zaten,daha fazla yormayın beni.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...