Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

atlantic'ten europa'a karakter aktarımı

BlackRose

Öne çıkan mesajlar

iyi güzel yapıyosunuz da 10k goldu olan benim gibi adamlar için anlamı olmayan bir seçenek o :)[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche

[Bu mesaj BlackRose tarafından 20 Kasım 2004 17:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Uzun yıllardır oynuyorum ve sadece 50K para var bankada. Bunun da nesi gario anlamış değilim.

Reg ihtiyacım olursa gidip yaratık keserim kazanırım 5-10K para sonra gider reg alaırım 150-200er tane yeter bana. Onlar bitince yine aynısını yaparım.

Birikim gerçek hayatta işe yarar, oyunda bilmeyeceğim !!!!
Sosyal ağlarda paylaş

mesela aksionlara daha iyi gidebilmek için godly silah ve itemler alabilmeye yarar. veya atl de hala 1 milyon 10 dolar ediyo ona da yarayabilir ama en önemlisi upgrade code, transfer code gibi şeylere gerçek dolar ödemeye gerek kalmaz. nasılsa internete ve uo acc ye para ödüyoruz bari dierleri beleşe gelir ki ben biraz daha kasıp gametime code almayı da düşünüyorum ki şu an 30 day 3.5 milyon 90 day 8 milyon. yani uo altını gerçek hayat için de yararlı. ( bence ) bi keresinde sanreye kaç paran var demiştim 130 milyon demişti ki satıyodu paso. hatta inanmayıp delil istedim 30 milyon dolu bi çanta gösterdi direk ss aldım. yani tabi oyun zevkleri tartışılmaz da bence bu kadar zaman aksiyondaki biri kenara biraz kötü gün parası da ekleyebilmeli :P
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu bırakırken (1.5 sene önce falan), elimdeki bütün birikimi arkadaşlara verdiğimden dolayı param kalmadı

ilerde oyuna dönerim diye kenarda gereksiz yere 10 milyon gold tutacağıma (bu kadar olmasa da vardı benim de bikaç milyonum) oynayan arkadaşlar ev araba alsınlar diye bırakmıştım

açıklayıcı olmuştur sanırım ;)[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

almışlar mı diye sorduğunun ne olduğunu anlayamadım

o jip benim, galeride satılmayı bekliyor olsa da halen benim :D
o oyunlar orjinal ve benim koleksiyonum evet :)
şu anda çok daha geliştirmiş durumdayım, bazıları petrol kuyum olduğu iddiasını bu yüzden çıkarmıştır ama aslında şaka bi yana böyle bişe yoktur, bütün suçlu zamanında 10 dolar mı ne ödediğim UOassist programıdır...[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...