Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aşkıma Yazdığım Bi Mektup

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

Ehehe bunu aşkıma yazmıştım çok hoş bişi olmuş :P baylaşıyım dedim. Hiç bir şeyini değiştirmeden direk aşkıma verdiğim mektubu buraya yazıyorum.

Selam!
Ya bir çok şey söylemek istiyorum ama konuşamıyorum. Kitleniyo lanet olsaı ağzım. Kalbimde garip bir hızlanma, içimde sıcak bir his oluyor. Sanki daha önce yaşamamış gibi oluyorum. Saçmalamaktan, aptallaşmaktan korkuyorum. Daha önce hiç böyle bir şey olmadı. Hayatımda tanıdığım hiç bir kişiye karşı böyle hissetmedim. Aklından geçen her şeyi karşımdakine çekinmeden söylemek gibi bir özelliğim vardır. Ama sana söylemekten korkuyorum. Daha önce hiç kaybetmekten korkmamıştım ama şimdi nedense farklı hissediyorum, korkuyorum. Baya kötü bir hismiş :)
Ya şimdi bu mektup olayını da ilk kez yapıyorum. :P Daha önce hiç kimseye duygularımı açıklayan bir mketup yazmamıştım. Sana bu mektubu verirken kesin suratım kızarmıştır ya da gözlerini kaçırmışımdır. Sen bu mektubu okurken ben çoktan Ankara'ya doğru ...... Ha pardon yanlış yere girmişim. :) Bazen çok saçmalıyorum kusura bakma.
Neyse konuya gelirsek ; HOŞLANIYOM SENDEN !!! Ohhh yazabildim sonunda. Korku morku, bu hisler içimi kemirirken hiç bir şeye yoğunlaşamıyorum. Ne olursa olsun sana duygularımı söylemem lazımdı, bitti söyledim işte ! Sen yanıma gelirken, ben sonucu beklerken yüzüm çok kızaracak azcıkta saçmalıycam şimdiden pardon!....[signature][hline][b]Msn : [email protected]

Msn adresim hacklendi yenisi bu ekleyin plz :P
Bellow'a bişiler sokmak için tıklayın :D
Final Fantasy XI bölümümüz olsun[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Eheh zaten ortam olsun diye beklersen ohooo yandin sen.. ortami sen yaratican ;) En kotu ihtimallerle kendin tanisamiyosan cenesi cali$an bir kiz kankana solucen. kiz kizin halinden anlar iki dakkada tanistirir :)[signature][hline]Dmx a.k.a Drunken
Alkol butun kotuluklerin anasidir, ana gibi yar olmaz..

Zegna, 20 Kasım 2004 00:01 tarihinde demi$ ki:
konserve acilinca, kasik atan cok olur.
Sosyal ağlarda paylaş

ya kızın hiç bir arkadaşını tanımıyorsan. Ya kızı sokaklarda görüyorsan sadece napıcan o zaman aşkını kalbine mi gömcen bir anlık bir mektubu verip uzaklaşcan mı ?[signature][hline][b]Msn : [email protected]

Msn adresim hacklendi yenisi bu ekleyin plz :P
Bellow'a bişiler sokmak için tıklayın :D
Final Fantasy XI bölümümüz olsun[b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...