Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kendi dilinizden utanıyor musunuz?

bucurukunannesi

Öne çıkan mesajlar

" BEN BOGAZİÇİN İNG. DİL EDB. MEZUNUYUM, HEPİNİZDEN İYİ BİLİYORUM BU İŞLERİ, FRANSA'YI DA ÇOK İYİ BİLİYORUM TAMAM MI!"

Kimmiş bu kişi?:)
Malum bu forumda yazılıp gönderilen yorumlar silinemiyormuş (geçenlerde öğrenmiştim)benim tüm yorumlarım da duruyor, hangisinde yukarıdaki cümleyi hem de büyük harflerle söylemişim ispatlayan limonata ısmarlayacağım.:)

Ama ben "ben şu kadar mükemmel şu dili biliyorum, şu dili de şöyle biliyorum, filancayı da böyle böyle kullanıyorum" diyen birini her an ispat edebilirim:)
Sosyal ağlarda paylaş

bucurukunannesi said:

" BEN BOGAZİÇİN İNG. DİL EDB. MEZUNUYUM, HEPİNİZDEN İYİ BİLİYORUM BU İŞLERİ, FRANSA'YI DA ÇOK İYİ BİLİYORUM TAMAM MI!"

Kimmiş bu kişi?:)
Malum bu forumda yazılıp gönderilen yorumlar silinemiyormuş (geçenlerde öğrenmiştim)benim tüm yorumlarım da duruyor, hangisinde yukarıdaki cümleyi hem de büyük harflerle söylemişim ispatlayan limonata ısmarlayacağım.:)

Ama ben "ben şu kadar mükemmel şu dili biliyorum, şu dili de şöyle biliyorum, filancayı da böyle böyle kullanıyorum" diyen birini her an ispat edebilirim:)

teyzecim, satir nedir bilir misin sen?
üstelik sendin "sanki her gün ingilizler'le konuşup da BBC izliyorsunuz" diyen. sen degil miydin cümle arasında farklı dillerden kelimeler kullananları özenti olmakla itham eden? sen burada bizi önce böbürlenmekle itham et, sonra biz karşılık verince -bir daha- böbürlenmekle itham et.

menopoz başa bela, geçmiş olsun.

bu arada, farketmedim sanma konuyu nasıl degiştirip Fransa'daki olaylardan sıyrılmaya çalıştıgını. yine sıvadın, eheh.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...