Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hala oynayan var mı ? Değer mi 30gb download ?

Noyzura

Öne çıkan mesajlar

Octavarium said:

hiç solo oynayasım gelmiyor böyle oyunları beni yalnız koma noyzura

yalnız koymam hatta 10 tane daha arkadaş aktif olarak yeni başlamışlar ben 3 tanesini tanıyorum aralarından.

yalnız şöyle bir haberim var hepsi birlikte UK NEXUS serverında Elyos olmuşlar. Bende şimdi o serverda yeni char açtım. oraya da bekliyorum yine noyzura ekle kasalım birlikte solo kalmazsın . benimde 3-5 arkadaşım katılacak eğleniriz birlikte.
Sosyal ağlarda paylaş

GenjuroXXX said:

Pay to play zamanından kalma cok temiz asmo sorcerer'ım vardı güzel güzel kasılmış , çok canım çekiyo bu aralar ama f2p'de bi sürü şey eksik sanırım :S eğer oynanabilirlik varsa içimde bi ranger hevesi vardı hep gelsemmi acep

gel gel çok eğlenicen asdf

Sosyal ağlarda paylaş

GenjuroXXX said:

Noyzura said:

evet farkettim durumu ama bu sefer item kölesi olmak yerine maksimum dikkat ve özen ile ultimate yetenekli bir oyuncu olmaya niyet ettim. bakalım ne olacak lvl 12 oldum daha. uçma olayı çok tatlımış. .

Şimdi bitti download giriyorum :)

tebrikler ama ben de yatıyorum şimdi .

hızlı zaman kaybetmeden level atlaman için önerim sadece campain questleri yap ;)
Sosyal ağlarda paylaş

ncsoft direk gameforge şutladı beni şu anda onlardan cevap bekliyorum cd-keyim filan herşeyim var en azından eski accountdan item transfer ederim bide veteran status önemli böyle whisper bile atamıyorum ki sana :)

bu arada o campaing questler 40'dan sonra nasıl ızdırap olucak biliyomusun :)cok bel bağlama yani :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...