Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warhammer 40.000 cikti !

Disappear

Öne çıkan mesajlar

Ben bu oyunu çekiyorum ama, çektiğim dosyaları CD'ye atmam lazım mı? CD writer yok da bende :)[signature][hline]Alper vs Madam Tirevil:
- Alper, viens au tableau.
- HASSKTTTTRR YEAAAA!!!
Alper vs Şenay:
- Alper oğlum, kutuplara doğru yerleşim nasıldır?
- Soğuğa dayalı betonarme evler vardır hocam.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet tabıkı zorlandım ama ben "ya wc de kullanamıyorsunsun unıtelerı cunkı yapıcak cok sey var butun ozellıklerı kullanamıyorsun" dıye oyuna suc atmıyordum.

dha tab tusunu kullanamdan hot keylerı bılmeden Wc oynamak zor dersen ayıp edersın.[signature][hline]Cuce iste bildigin cuce
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu alınca ilk basta cok begenmistim Single playerda pek belli olmuyor ama oyunda buyuk bir iki tane bug var onun icin degeri gozumde cok dustu. Allahtan rome-total war tam zamanında geldi kurtardı. Oyunda biliyosunuz aracların degisik yakın savas animasyonları var araclar bu animasyonlar sırasında hic hasar almıyor. Mesela dreadnoght (yanlıs oldu galiba) adamı koluna takıp cevirirken bir sure hic hasar almıyo, ayrıca gruplar ırklar dengesiz olmus warhammerdaki denge ve strareji yok (ozellikle eldar). Tabii hakkını yememek lazım bir iki farklılık var grafikler, seslendirmeler iyi ama ek paketlerde mucize olmassa warcraft'ın hatta generals'ın yerini bile tutmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 26 Eylül 2004 04:19 tarihinde demiş ki:
o iş için sc biçimliş kaftan diyebilirim
20 milyon, gayet ekonomik öbür oyunlara göre.

çarpılacaksın, pentium 90 isteyen oyun 20 milyon be nesi ekonomik? demode olalı yıllar oldu zaten, (veteran tipler hariç) sırf nostalji değeri için hani belki..

bu dawn of war için söylemem gereken tek birşey varsa:

oyun tarihinin gelmiş geçmiş en uzun loading süresine sahip. athlon 2.8ghz, 512mb ram ve radeon 9800pro'lu sistemimde herşeyi kökleyip (üzerine de fsaa ve anisotropic kökleyip sürücüden) 8 oyunculu skirmisher açıyorum ve grafikler gayet akıcı ve güzel. eyvallah. ama öyle bir loading süresi var ki oyuna baştan başlasanız daha kısa sürer. ve sistem kaynaklarını öldürüyor o esnada, oyundan çıkınca baktım e-mule'da transferler durmuş, sunucudan düşmüş defalarca filan. iğrenç bir durum ve inanılmaz sıkıcı, resmen load opsiyonu yok yani. ismen var ama işlevini yerine getiremiyor..

bolca minigun'lı, power armor'lu birimler, warhammer setting'i, açılış introsu vs vs güzel ama oynanış pek açmadı beni doğrusu. ana menüye kadar warcraft 3 kopyası gibi olmuş, commander olayları da hoşuma gitmiyor zaten genel olarak. yok onu seç battlecry'a bas bunu seç şuna bas geri çevir şuna bas bina dik aynı adam adam yolla replenish et upgrade bas squad bas onu bas bunu bas yani clickfest haline dönüşen stratejiler hoşuma gitmiyor benim..

dahası warcraft 3'te saniye birden itibaren hero bas creep kes düşmanı harassla, kim daha iyi harasslarsa oyunu kazansın olayı bir adım ileriye gitmiş burada, akanzi raşanzi oyun sırf. aman o noktaya git sonra bu noktaya git sonra bu noktaya git, bütün oyun en hızlı şekilde etrafa yayılma üzerine. blizzard sağolsun böyle raş baba raş mentalitesini empoze etti, şimdi klasik bir rts oynamak isteyince bunun gibi cs - streetfighter (tak tak duket bas baba ling bas) kırması oyunlar çıkıyor karşımıza..

oynarsam sırf setting filan için oynarım herhalde, ona lafım yok ama çok güzel.. :)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Suark, 19 Ekim 2004 21:08 tarihinde demiş ki:
Açılış demosu cok kotu..Ne tuylerım urperdı;ne kalp atısım hızlandı;ne duygulandım..oyle bos bos ızledım..

seni etkileyen bir acilis demosu solede bizde bilgilenelim..
ne biliyim benim begendigim bi seye kotu denmesi hosuma gitmiyo ama simdi buraya uzun yazi yazsam bosa gider sanirim..
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
3-4 gün önce oynamaya başladım ve son yıllarda kendi kategorisinde ki en iyi oyunlardan olduğuna karar verdim. İnsan keşke necronlar, taularda olsaydı diyor. Fakat yinede 4 ırkı çok iyi şekilde dengelemişler.

Umarım ek paketleri çıkarda deliler gibi oynamaya devam ederiz.[signature][hline]mesela beş
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 19 Ekim 2004 20:08 tarihinde demiş ki:
yok onu seç battlecry'a bas bunu seç şuna bas geri çevir şuna bas bina dik aynı adam adam yolla replenish et upgrade bas squad bas onu bas bunu bas yani clickfest haline dönüşen stratejiler hoşuma gitmiyor benim..

dahası warcraft 3'te saniye birden itibaren hero bas creep kes düşmanı harassla, kim daha iyi harasslarsa oyunu kazansın olayı bir adım ileriye gitmiş burada, akanzi raşanzi oyun sırf. aman o noktaya git sonra bu noktaya git sonra bu noktaya git, bütün oyun en hızlı şekilde etrafa yayılma üzerine. blizzard sağolsun böyle raş baba raş mentalitesini empoze etti, şimdi klasik bir rts oynamak isteyince bunun gibi cs - streetfighter (tak tak duket bas baba ling bas) kırması oyunlar çıkıyor karşımıza..

aynen benim dusuncelerim[signature][hline] Q: Does God control everything that happens in my life?
A: He could, if he used the debugger, but it's tedious to step through all those variables.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Way, 20 Ekim 2004 00:34 tarihinde demiş ki:
said:
Suark, 19 Ekim 2004 21:08 tarihinde demiş ki:
Açılış demosu cok kotu..Ne tuylerım urperdı;ne kalp atısım hızlandı;ne duygulandım..oyle bos bos ızledım..

seni etkileyen bir acilis demosu solede bizde bilgilenelim..
ne biliyim benim begendigim bi seye kotu denmesi hosuma gitmiyo ama simdi buraya uzun yazi yazsam bosa gider sanirim..

Tuylerim urepermedi;Kalp atıslarım hızlanmadı..
Bir filmi,diziyi ya da demoyu izlerken onu izledigimi fark ediyorsam o kotudur bence..
Ve bunda fark ettim..
İyi demolara ornek vereyim:
red alert 1-2 cogu demoları
warcraft 3 demolarının hepsi
diablo 2 demolarının cogu
freelancer ın demosu(aslında demosunun sonu yanı o son lafı demese cok kıytırık olcakmıs o demoda).
Tabi bu göreceli bişi;yani demo ya ne gozle baktıgına baglı...[signature][hline]tAKA, 21 Ekim 2004 00:04 tarihinde demiş ki:
düşünüyorum bulamiyorum parlak fikirlere açığım
inşaata götürüp en tepeden aşşa itecem aslinda çarptım süsü vererek yok olmaz ilac katsak anlasilir hmm vurdursak ceteye yiksak yine anlasilir ee nasil olacak bu iş?

sheref, 21 Ekim 2004 01:02 tarihinde demiş ki:
bana gönder ona hayatımı anlatayım..
--------------------------------------------
http://forum.hepdurgun.com
Sosyal ağlarda paylaş

Micromanagement can't be denied!

öl Sam, öl pls, pretty pls! pls pls pls ! yeter bıktım laf anlatmaktan.
bi insan bu kadar mı strateji oyunlarından alakasız yorum yapabilir, bu kadar mı milyonlara anlamsızca kafa tutmaya kalkar, bu kadar mı beceremediği şeye bok atar.. of ki ne off..

beceremiosan git sims oyna, seni o paklar[signature][hline]30 dakikayı geçen cevaplarda bir sonraki cevabınız bedava!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...