Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pkk 8 Mayıs'ta çekilmeye başlıyor

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

Viktor said:

gecen barış sureci anısına aptıgım video hala gecerlı

http://www.youtube.com/watch?v=1hn-5bea9PA

izleyin hit gelsin :3 100k yı gormek istiyorum artık!

alaksı yok videonun altyazılarla, komple yanlış çevirmişsin viktor. allahtan uyarmış almanca bilen kardeşlerimiz, yoksa yiyeceğiz

görmemiştim bunu güzelmiş ama yorumlar beni benden aldı lan, okumaya doyamıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

pkklılar elde silah amerikanın bölgedeki planlarına hizmet edecekler. yakında irana saldırmaya başlarlar ellerinde yeni amerikan silahları ile.bu arada türkiyede işlerine gelmeyen bir şey olduğunda da yarın bir gün gelip yine eylem yapacaklarından kimsenin şüphesi olmasın. bölgedeki askerlerin batıya çekildiği de yazılıyor,asker reddediyor ama emekli generaller orada olmasdı gereken bolu komando tugayının ve ısparta komando tugayının neden orada olmadığını sorduğunda kimse cevabını veremiyor.

sözün özü ihanettir yapılanlar. doğuyu,güneydoğuyu kürtçülere teslim ediyorlar. ancak bu iç savaşı başlatmaktan başka hiçbir şeye yaramayacaktır.

yazın bunu bir yere. bitti artık söz...
Sosyal ağlarda paylaş

ah be ahmedinejad,nasıl bu kafalara sahip olabiliyorsunuz kardeşim?
asker ne işe yarar? eğer topraklarını düşmana karşı savunmayacaksa,teröristlere karşı savunmayacaksa,ülkenin bütünlüğünü savunmayacaksa asker ne işe yarar?
bir sürü aile rahat uyuyacak demagojisini hükümet,hükümet yalakası gazeteciler,siyasetçiler,tvcular,işadamları her yerde söylüyorlar zaten.
patide de görünce midem bulandı,kusura bakma.

bir sürü aile bu ülke bugün 2ye, yarın 3e, bir diğer gün 5e bölündüğünde; zamanı geldiğinde ülkenin başında amerika'nın doğrudan açık açık (şimdiki gibi gizlice değil)atadığı adamlar olduğunda, bizim komutanlar gözlerimizin önünde amerikan komutanlarına selam durduklarında, aynı aileler kendi memleketlerine pasaportla gitmek zorunda kaldıklarında rahat uyumaya devam edecekler mi?

büyük bir demagoji ile iktidara geldi bu adamlar...aynı demagoji ile ülkeyi bölüyorlar.
aileler rahat uyuyacakmış,peh!!
Sosyal ağlarda paylaş

abi düşman olmayacaksa ortada adamlar sınır dışında kalacaksa neden bir sürü askeri orada tutacaksın?

adamlar zaten çekiliyor, sen de hem iyi niyet gösterisi yapıyorsun hem de askerlerini ve ailelerini yormuyorsun boş yere. çok yakın bir akrabamın kocası komando. kadının ufak çocuğu da var. kaç senedir çektiğini ben biliyorum.

eğer tekrar saldırıya geçerse pkk kaydırırsın geri. sanki o komando oradayken karakol basmıyordu pkk.
Sosyal ağlarda paylaş

Anlamıyorsun dostum.
Aşamalı olarak oraları bunlara bırakacaklar.
Askerleri çekmek ilk adım.
Sonra pkklı namussuzlar o toprakların <> sağlamak için geri gelecek.
Önce federasyon ilan edilecek. Kuzey Iraktaki kürtler ve suriyedeki kürtler de bu federasyon ile hesapta bize bağlanacak.
Son aşamada, <> federasyon referandumla Türkiye'den ayrılacak.

gidemediğin yer senin değildir ahmedinejad.
askerini geri çektiğin an o topraklar senin değildir.
Sosyal ağlarda paylaş

ahmedinejad said:

orada yerleşik askerleri kimsenin bir yere çektiği yok. batıdaki komando tugayları geliyordu terörle mücadele için. artık gelmeyecekler.

yerleşik asker dediğin adamlar pkklılar ile çatışan askerler değil. zaten komando tugayları ve özel eğitimli piyade tugayları mücadele ediyordu pkklılarla.

yakın gelecek büyük gelişmelere gebe. tarihe hep birlikte tanıklık edeceğiz.
Sosyal ağlarda paylaş

şu federe devlet-özerklik vs. denendi daha önce.bi bakın ispanyaya çözümmü olmuş diye.

terör örgütüne teslim olup nası bekliyosunuz ülkenin bölünmemesini aklım almıyo ya.tayyibin kara kaşına kara gözünemi geri çekiliyo bu adamlar yada trtnin kürtçe kanalı var diyemi?azcık muhakeme lan.
Sosyal ağlarda paylaş

pkk'nın tek menfaati federe veya bağımsız bir devlet mi?

ispanya'da katalunya en zengin eyalet. ülkenin tamamındaki işsizlik franko dönemindeki seviyelere çıkmış. %20 küsür mü neydi. adamlar mali özerklik de isteyecek, sizi biz mi besleyecez ülen diye.

türkiye'de böyle bir durum yok, kürtler türklere muhtaç. her şekilde muhtaç. ispanya'daki o duruma rağmen, ayrılık isteyen bir ton insan olmasına rağmen kimse kimseye tankla topla falan saldırmıyor. terör biteli kaç sene oldu. ayrılıkçı partiler katalunya'da iktidar oluyor ama yine de ayrılmıyor kimse ispanya'dan.

her ülkenin kendine özgü şartları var.
Sosyal ağlarda paylaş

basklara özerklik verdi adamlar herifler 1 sene sonra busefer tam bağımsızlık diye devam ettiler.ETAnın sonuda öyle teroristlere teslim olarak asker çekerek falan gelmedi.öyle olsa katalanlar bizde gidiyoruz ozaman derdi vs.

bide pkk ne istiyo abi bağımsızlık dışında ?

pkk yı geç mitinglerde ne diye bağırıyo bu adamlar?

ne bu adamların tek propogandası?
Sosyal ağlarda paylaş

_Rave said:

basklara özerklik verdi adamlar herifler 1 sene sonra busefer tam bağımsızlık diye devam ettiler.ETAnın sonuda öyle teroristlere teslim olarak asker çekerek falan gelmedi.öyle olsa katalanlar bizde gidiyoruz ozaman derdi vs.

bide pkk ne istiyo abi bağımsızlık dışında ?

pkk yı geç mitinglerde ne diye bağırıyo bu adamlar?

ne bu adamların tek propogandası?

görüntüdeki propaganda ile asıl yaptıkları ve amaçladıkları arasında dağlar kadar fark var. daha dün karayılan bağımsız kürdistan'ı desteklemem ben dedi gazetecilere.

apo da beni kürt milliyetçiliğine alet etmeyin diye bağırıp duruyor. hiç bir şey dümdüz değil bu konuda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...