Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Polo'nun Çin malı çantasını çöpe attım / Dynun ve Asteroth'un Muhteşem Fail'i 5. Sayfada

bucurukunannesi

Öne çıkan mesajlar

çinliler kendilerini zor besliyor. eğer yiyebilseler, birbirlerini yiyecekler. durum öyle vahim çin'de. şimdi burada yazsam nerelerde sebze yetiştirildiğini "hadi len" dersin. kömür, karbonhidrat ve protein sıkıntısı çekiyor koca memleket. kediye köpeğe takmışsın sen.
Sosyal ağlarda paylaş

Asteroth said:

bucurukunannesi said:
Pencereyi açtım, POLO marka ve öteki ne marka bilmiyorum ama Kızılay'da büyük bir mağazadan aldığım iki çantayı da çöpe attım.

Arkadaş manyak mısın, pencereden niye atıyorsun çöpe?

İşkence görmüş zavallı köpeklerin derisinden yapılmış çantaysa evimde dursun mu?
Sosyal ağlarda paylaş

FYODOR said:

çinliler kendilerini zor besliyor. eğer yiyebilseler, birbirlerini yiyecekler. durum öyle vahim çin'de. şimdi burada yazsam nerelerde sebze yetiştirildiğini "hadi len" dersin. kömür, karbonhidrat ve protein sıkıntısı çekiyor koca memleket. kediye köpeğe takmışsın sen.

yaz
Sosyal ağlarda paylaş

bucurukunannesi said:

Asteroth said:

bucurukunannesi said:
Pencereyi açtım, POLO marka ve öteki ne marka bilmiyorum ama Kızılay'da büyük bir mağazadan aldığım iki çantayı da çöpe attım.

İşkence görmüş zavallı köpeklerin derisinden yapılmış çantaysa evimde dursun mu?

Yahu durmasın da, pencereden niye atıyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

Asteroth said:

bucurukunannesi said:

Asteroth said:

bucurukunannesi said:

Napim evladım, akşam çöp saatine kadar bekleyemedim:(
zaten 15 dakika içinde plastik/şişe toplayıcı kadın aldı götürdü....
Sosyal ağlarda paylaş

Asteroth said:

bucurukunannesi said:

Asteroth said:

bucurukunannesi said:

asdasda kedi köpeği koruyacaksan doğayı da koru git çöpe at pencereden atmak nedir ya
Sosyal ağlarda paylaş

xieon said:

Asteroth said:

bucurukunannesi said:

Asteroth said:

bucurukunannesi said:

asdasda kedi köpeği koruyacaksan doğayı da koru git çöpe at pencereden atmak nedir ya

Çöp derken gündüz olduğu için attığım yerde çöp yoktu, (Ankara'da çöpler her gece toplanır) kaldırıma attım yani, 15 dakika sonra plastik vs. toplayıcılar var ya, alıp götürdüler sevinerek...yani bir yeri kirletmedim merak etme...
(fotosunu ekleyebilsem attığım yerde çöp olmadığını görecek herkes)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...