Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çetintaş ın mumu yatsıya kadar yanar

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

ya olm, defalarca söyledim. adamı pişman etmeyin. çetintaş aşağı,çetintaş yukarı yazıp durmayın diyorum. hayır,adam bana kötülük yapmak için gitmiş bir de başlık açmış.
olm ben iş hayatında saygın, olgun ve ciddi bir adam olarak biliniyorum. gugıllayan tipler bu patideki mevzuları görse direk karizmam yerle bir...reddederim gerçi, o ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

yıl olmuş 2013 hala kağıt gazete okuyanlar mı var? ben elektronik gazete aldım hergün yeni haberler okuyorum böylece yeni gazete parası ödemek zorunda kalmıyorum, o zaman da önüme başkalarının gazete sunmasını beklememiş oluyorum. başkasının elinin değdiği gazeteye dokunmam ben arkadaş, tuvaletten mi çıktı ne yaptı belli değil pis herif.
Sosyal ağlarda paylaş

monoscope said:

Her gün sabah taksim metrosundan çıkarken bir eleman aydınlık diğer eleman sol okuyun solda kalın diyo. Hep sen geliyosun Çetintaş abi aklıma

:)
yalnız o aydınlık satan abinin(edit: diğer abi ve ablalara haksızlık olmasın;o abinin ve onun gibi abi ve ablaların) büyük emeği var aydınlık'ın bugünkü tirajlara ulaşmasında.
Sosyal ağlarda paylaş

elesso said:

KuddusiMavra said:

Bi dakka olm..zaten hatundan bir ton firca yedim kalkar kalkmaz yine mi pati diye.

bende eşime çaktırmadan giriyorum, kız muhtemelen paticik diye bir forumda vakit geçirdiğimi gördükçe "bunla evlendik ama hadi hayırlısı" diye içinden geçiriyordur.

sorma ya...ilk beni yakaladığında(benim fon 2 gün önceye kadar turuncuydu,ben fonu değiştirebildiğimizi 2 gün önce öğrendim,neyse :) )bu uzaktan fark etmiş, kaplan gibi zıpladı geldi yanıma. "bu ne?" dedi. ben de "paticiiik" dedim. "o ne yav? hem böyle turuncu turuncu,gey sitesi mi,ne bu?" demişti. ben de "evet gülüm,geylere ilgi duymaya başladım"dediydim...bu inanmayıp birkaç mesajımı okumuştu, sonra da,"tabi,nasıl olsa evde bir sorumluluk üstlendiğin yok,paticike de girersin,feysbuka da girersin, oh beyimizdeki keyfe bak" falan gibilerinden saydırıp mutfağa doğru gitmişti.
B)-
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

Abi İzmir e geldim şimdi de. Ne epik fail ı pardon? Gecenin 3 ünde türkiye yi cumhuriyete benzetmişim onun dışında, BÜTÜN YANCI GAZETELEAR diye bahane buuyorsunuz da, 10 çeşit gazete var. Saydığınız partizan gazeteler de 3-4 tane ve kim okuyor bilmiyorum . Onlar da ülkenin şuan sahibi olduğunu düşünen insanların nefret ettiği gazeteler, haklı olarak. Neden bu kadar garipseniyor anlamıyorum. Chp iktidarda olsa thy de yeni akit olacak mı sanıyorsunuz, lol. Ben neden bu başlığı açtım, sadece zaman yeni akit fotoğrafı çekip koyan çetintaşa al 10 çeşit gazete var demek için. Açık aramaya çok kasmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...