Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

uo'da büyüler aslında ne menem bişeydir, nasıldır, güzel midir ve ne?

Emaleth

Öne çıkan mesajlar

Teleport+hide

hayat kurtarır
kralı gelse kacarsınız lol

biri size saldırdıgında hide olamazsınız( bana saldıran ve dibimde duran dragın biraz yanına yaptım ve yinede hide oldum ).Ama teleport cekin bi yere ve cektiginiz anda hide olun.Her zaman ise yarar

TCde pvplerin cogundan oyle kurtulmusumdur
Sosyal ağlarda paylaş

aşkol sensei, bak yazın diyoz yazmıyosun, yannış yazılınca düzeltiyosun sadece.
*aklına bi fikir gelir*
evet arkadaşlar, şimdi size protection büyüsünü açıklayacağım. bunu sadece ve sadece lichlere karşı yapabilirsiniz, ve yaptığınızda da hp'niz tam olarak 74 olmak zorundadır, aksi taktirde patlarsınız. tek bir istisna dışında eğer prot çektiğinizde yakınlarınızda bir kırmızı kuş varsa ve hasbel kader o an sağınızda duruyora uçabilirsiniz. yalnız bunu yapabilmek için yanınızda 50 adet feather olması gerekir. bu büyüye 12 buçuk yıldız veriyoruz.
*beklemeye başlar*

[Bu mesaj Emaleth tarafından 23 Aralık 2001 17:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Emaleth, 23 Aralık 2001 10:23 tarihinde demiş ki:

evet arkadaşlar, şimdi size proctection büyüsünü açıklayacağım. bunu sadece ve sadece lichlere karşı yapabilirsiniz, ve yaptığınızda da hp'niz tam olarak 74 olmak zorundadır, aksi taktirde patlarsınız. tek bir istisna dışında eğer prot çektiğinizde yakınlarınızda bir kırmızı kuş varsa ve hasbel kader o an sağınızda duruyora uçabilirsiniz. yalnız bunu yapabilmek için yanınızda 50 adet feather olması gerekir. bu büyüye 12 buçuk yıldız veriyoruz.
*beklemeye başlar*

çok güzel yazmışsın lam.
+1[hline]Mors principium est.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
Yani Polymorphun berbat bi büyü kanısına katılmıyorum gerçi 2-3 tanesi dşında tavuk olmak ne işine yarayacak?Ancak Champlardan biriydi(Succubus olan) onu kesebilmek için female olmak şarttır.O yüzden erkekler onu kesmek için kısa süreli olarak dop olmak zorunda.Yani bi tek bu ile yarar kanaaaatimce.[signature][hline]Synthetic
Sosyal ağlarda paylaş

said:
erling, 22 Aralık 2001 18:29 tarihinde demiş ki:
buyu demisken haber veriim
yeni eklenen 3.0.6e patchte gelen context menulerin localization stringlerinde ilginc bisiye rastladım
"Train Necromancy" :)

varmış bi amacı demekki hehe[signature][hline]"Issız bir adaya düşsen yanına alacağın 3 şey ne olurdu?" sorusu benim için bir anlam kazandı artık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...