Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni iPhone?

Mille

Öne çıkan mesajlar

Absolut said:

En büyük hataları bence konnektörü değiştirme olayı.

o cok sacma zaten daha mi hizli sarj ediyo nedir yani olayi?

Dark_Soul said:

4s den once 4 ondan once 3gs kullanıyordum.Direk 4s den başlamadım yani :)

Değnekçi bile iphone ile geziyor o derece.Gerçi herifin,doktordan-mühendisden fazla kazanma potansiyeli var o da ayrı.

Birde galaxy s3, iphone 5 ile gezip ,1 dolarlık programı bile korsan kullanan tipler var onlar apayrı.

Android icin anliyorumda. Appstore icin korsan kullanmak yanlis bisey degil bence appstore'un tek kurulma amaci yapilan appleri test edip telefonun stabiletisini bozup bozmadigini gormek bide bunun icin tutup apple her appten cukkasini aliyosa korsan kullanilabilir.
sistem boyle oldukca developerlarin ya app gelistirmemesi lazim.

Hele turkiyede korsan kullananlar cok hakli bence cunku degerinin cok uzerinde para veriyolar zaten telefona
Sosyal ağlarda paylaş

Mille said:

Absolut said:

Dark_Soul said:

Değnekçi bile iphone ile geziyor o derece.Gerçi herifin,doktordan-mühendisden fazla kazanma potansiyeli var o da ayrı.

Birde galaxy s3, iphone 5 ile gezip ,1 dolarlık programı bile korsan kullanan tipler var onlar apayrı.

Android icin anliyorumda. Appstore icin korsan kullanmak yanlis bisey degil bence appstore'un tek kurulma amaci yapilan appleri test edip telefonun stabiletisini bozup bozmadigini gormek bide bunun icin tutup apple her appten cukkasini aliyosa korsan kullanilabilir.

Hele turkiyede korsan kullananlar cok hakli bence cunku degerinin cok uzerinde para veriyolar zaten telefona

Senin mantikla o zaman orjinal film , muzik, yabanci ceviri kitap da almayalim.Yayincilar %50 dan fazla cukka aliyorlar.Zaten degerinin cok ustunde para oduyoruz bunlara.

Millete zorla aldirmiyorlar 1500-2000 tl ye telefon.Sik kullandigin programa 1-2 dolar vermeyip korsanini kullanmak , cahillik, sonradan gormelik oluyor.Salaklar para veriyor zaten, ben niye veriyim diye dolasan tipler iste.
Sosyal ağlarda paylaş

Dark_Soul said:

Konuya gitmek icin tiklayin: http://forum.paticik.com/read.php?7,6868243,6877374#msg-6877374
Mille said:

Absolut said:

Dark_Soul said:

Senin mantikla o zaman orjinal film , muzik, yabanci ceviri kitap da almayalim.Yayincilar %50 dan fazla cukka aliyorlar.Zaten degerinin cok ustunde para oduyoruz bunlara.

Millete zorla aldirmiyorlar 1500-2000 tl ye telefon.Sik kullandigin programa 1-2 dolar vermeyip korsanini kullanmak , cahil, sonradan gormelik oluyor.

Kitabin degilde film ve muzige verilmesin bence. Filmler icin zaten onemli olan gise hasilati, muzikler icinde klibi bosa cekmiyolar gayet reklam araci sanatci icin.

Sonradan gormelik degilde realistim sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

Mille said:

Dark_Soul said:

Konuya gitmek icin tiklayin: http://forum.paticik.com/read.php?7,6868243,6877374#msg-6877374
Mille said:

Absolut said:

Dark_Soul said:

Millete zorla aldirmiyorlar 1500-2000 tl ye telefon.Sik kullandigin programa 1-2 dolar vermeyip korsanini kullanmak , cahil, sonradan gormelik oluyor.

Kitabin degilde film ve muzige verilmesin bence. Filmler icin zaten onemli olan gise hasilati, muzikler icinde klibi bosa cekmiyolar gayet reklam araci sanatci icin.

Sonradan gormelik degilde realistim sadece.

Size katılıyorum.
Ortada bir de şu var. Ben indirecem mesela uygulamayı 1-2 dolar verip. Sonra beğenmeyip daha 5. dakikada silecem. Verdiğim ücret boşa gidecek. Bunun yerine uygulamanın kısıtlı versiyonu ücretsiz olsa(Bunlar yok değil var ama her uygulamada yok). Veya 5-10 dakikalık ücretsiz açılabilse.
Gerçekten hakettiğini düşündüğüm uygulamaları zaten satın alıyorum. Öğrenci halimizle anca bu kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Ahahah kafalara gel ya , kafanız iyiyken yazdınız galiba bunları.

@Phillamon

İndirmeden önce ne işe yaradıgını okursun yazılımın,yada videosuna falan bakarsın,1-2 doların çok değerliyse.

@Mille

"Müzikler için clibi boşa çekmiyorlar"

Ahaha argümanın bu mu yani para vermemek için.Zaten her albüm çıkaranda ,tek tek klip çekiyor albümdeki şarkıları için,tonla para götürüyorlar kliplerden.
Sosyal ağlarda paylaş

Dark_Soul said:

Ahahah kafalara gel ya , kafanız iyiyken yazdınız galiba bunları.

@Phillamon

İndirmeden önce ne işe yaradıgını okursun yazılımın,yada videosuna falan bakarsın,1-2 doların çok değerliyse.

@Mille

"Müzikler için clibi boşa çekmiyorlar"

Ahaha argümanın bu mu yani para vermemek için.Zaten her albüm çıkaranda ,tek tek klip çekiyor albümdeki şarkıları için,tonla para götürüyorlar kliplerden.

yazman olmusta okuman tam olmamis senin.
muzikler icinde klibi bosa cekmiyolar gayet reklam araci sanatci icin.
Dahada aciyim anlaman icin;
Sarkilar bosuna yayinlanmiyo televizyonlarda veya muyap kendisi dinlemek icin youtube'a sarki yuklemiyo. Sen dinliyosun begeniyosun konserlere gidiyosun.
Hala anlamadiysan sen devam et icinden 3 sarki dinledigin cdleri almaya veya sarki basina 99cent vermeye cokta umrumda degil acikcasi
Sosyal ağlarda paylaş

konuya donuyorum; apple bukulebilen ekran icin patent basvurusu yapmis. Bu 5s ve 6nin ayni zamanda cikma olasigini iyice dusurdu gozumde.
Bide bukulebilen ekran telefon ciksada sakiz gibi bisey degilde yandaki ses tuslarida ekrana dahil olucak gibi geldi bana.

Tabi patent basvurusu iwatch'a yonelikte olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

Parayla işi olmayan biraz aydın insanlar genelde paranın harcanabilicek tek şey olarak (bir süre sonra) sanat olduğunu düşünüyorlar.

Tabi diğer endüstriyel şeylerle işin kalmadığı zaman malum paranın bile bazen yetemediği tablolar, heykeller vs daha bir anlamlı oluyor.

Demek istediğim sanata para vermek her zaman gerekli, adam zaten falanca yerden kazanıyor ben niye vereyim diye birşey düşünmemek gerekli.
Sosyal ağlarda paylaş

hayatımda ilk defa telefon ekranı kırdım.

o da ilk kere yere düşürdüğüm iphone 5 oldu.

kılıf koruması olmasına rağmen -cenabetlik bu ya- ekran uzerine tam yatay olarak kapaklandı yere.

evlat acısı, genpa 680 lira istiyo.

köydeki telefoncuya değiştirticem 570e falan hallediyo.

siz siz olun ekran kırmayın sdf, ya da s3 ekranı kırın o biraz daha insaflı.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

kılıf koruması olmasına rağmen -cenabetlik bu ya- ekran uzerine tam yatay olarak kapaklandı yere.

of sırf şunun korkusundan şöyle birşey kickstartladıydım

http://www.youtube.com/watch?v=BH3h_JSMJ1Y

hala yollamadılar kazıklandım galiba sdfsd.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

abi senle konustuktan 2 saat sonra baska bi arkadasim aradi, telefonu dusurdum sag yarisinda bi cizgi var dokunmatik ekran calismiyor diye. Aynen ezbere soyledim 650 lira gecmis olsun diye.

Birazdan da kendime gunluk kullanim icin millitary grade bi kilif alicam. 2 saat arayla duymak iyi gelmedi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...