Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Forumda artan ırkçılık

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

evet olgun değilsin, o mevzunun geçtiği başlıktaki postlarının %90 ı ucuz trollük üstüne.
samimi hiç değilsin.

"geçen kafeye gittik kız arkdaşıma laf attılar o yüzden bu ülkeden artık nefret ediyorum" temalı post atıp sonra başka başlıklarda "ırççılık yapmayın" diyorsun.

senin postunu ne ben ne di şikayet etti. Ayrıca moderasyonda kankacılık vs olsaydı 0ne a bullying yaptığın 15-20 başlığın her birinde banlanırdın.

senle kişisel alıp veremediğim birşey yok ki, fikirlerine katılmadığım için tepkim.
lale mansur vardı aykırı sorularda, işte aynı saçma fikirler, tv olunca dayanamayıp kapatabiliyorsun, ama burda sürekli forumu spamlediğin için aynı saçmalıklarla insanlar tepki veriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Senden bir ricam olacak, fikirlerime katılmıyorsun madem, ki tamamen kabul edilebilir bir durum, gelip aptal falan yazmak zorunda değilsin. Katılmıyorsan, katılmazsın. Bu kadar basit. Hakaret etmekle katılmamak arasında fark var. Ben senden herhangi bir fikrimi onaylamanı beklemedim, beklemiyorum da. Beklediğim en azından benimle muhattap olmaman. Ben gelip bir mesajının altına bir şey yazmış mıyımdır bilmiyorum, ama sen resmen stalklayıp her konuda mesajlarımın altına hakaret semi-hakaret içerikli cevaplar yazıyorsun.

Derdimi umarım anlatabilmişimdir.

Onun dışında haklısın Spark. Sen haklısın.
Sosyal ağlarda paylaş

İnsanlardan kasıt? 3-5 kişisiniz zaten, oturup niye Spark ve kankaları niye beni sevmiyor diye ağıt mı yakayım?

Bana hak veren de var, vermeyen de var. Hak vermeyenler arasında düzgün şekilde cevap verenler var, sizin gibi aptal lololol yapanlar var.

Sen kendi tarzını bir sorgula bence, daha yerinde olur. İkili tartışmaya da döndü yeterince, uzatmayalım yeri ve zamanı değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

Frostbite said:

Atatürk e inanıyormusunuz? yada türklüğün tanımı tartışılırken de aynı duyarlılığa bekliyoruz herkesi..
düşünce özgürlüğü,ileri demokrasi?? bunlar sizin ileri sürdüğünüz kavramlar değilmiydi? oh wai..

ha cons yavşak yavşak şu konuyu açarken bir şey yok, burada ırkçılık tartışılıyor hala. +1

al karşim, atış serbest.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

İnsanların kendi inanmadıkları / aptalca buldukları şeylere karşı genel terbiye sınırlarına sığmayan tutumları var bu forumda. İnsan gibi tartışmak hayal resmen, hemen aşağılamaya çalışma, orta okul seviyesi hakaretler, dine / ırka bağlı yorumlar vs. geliyor.

Genel tavır yanlış, çirkin. Bazı arkadaşlar gerçekten evlerinde terbiye almamış imajı çiziyor.

onlarca genel terbiye sınırlarını aşan postun varken yukarıdakileri yazman ironik olmuş.

haksızlığa karşı mücadele ve haksızlığa uğrayanlara destek için silivri'ye giden kişileri vatandaşlık ve insanlık görevlerini yerine getirdikleri için, küçümsemek, dalga geçmek

senin deyiminle komik bulduğun kişiyi rencide etmek, alay etmek amaçlı topic açmak

biz emekli generali işe almadık diye övünerekten konu açmak... ilk aklıma gelenler...

eskiden buraları dutluktu diyebilecek son kişilerden birisin bence...

bu arada ırkçılık kötü elbette. bir terör örgütün eleştirmek, yeri geldiğinde lanetlemek ayrı, örgütün içinden çıktığı halkın tümünü örgüt elemanları olarak görüp nefrete varan söylemlerde bulunmak ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...