Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Forumda artan ırkçılık

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

Evet forumda barış sürecini fırsat bilen bazı yoldaşlarımız bu sürece doğan genel tepkiden faydalanıp, milliyetçilerden aldıkları gazla açık açık ırkçılık yapar oldular.

Öncelikle "vatansever" milletçi arkadaşlarımızı, bu "insanlara" prim verdikleri için eleştirmek isterim.

Sizin savunduğunuz değerler üzerinden ırkçılık yapıyor, ve siz de çanak tutuyorsunuz. Sayın Çetin Taş, sözüm öncelikle size.

Açık açık bazı etnik kökenlere karşı hakarete varan yorumlar yapılıyor, 1938 Almanya'sını aratmayan cümleler kuruluyor.

Bu konunun üzerinde durulması lazım bence, atsız forumu olma yolunda ilerliyoruz.

Elbette herkes istediğini düşünmekte özgür, ama ırkçılığın bu denli serbest olmasının normal olduğunu düşünmüyorum.

Bu yüzden foruma zarar bile gelebilir, nacizane uyarım.

Sevgiler.
Sosyal ağlarda paylaş

bellı bır kulturu almıs arkadasların ırkcılıgın ne kadar gereksız bır sey oldugunu ve yapmanın hıcbırseye yardım etmeyecegı gıbı kalp kırmaktan baska bır ıse yaramayacagını bılır. sakada olsa yapmayınız genclere kotu ornek olmayınız..
Sosyal ağlarda paylaş

Sipeys o kadar çocuk yapın sonra onların bakımı düzgün olmasın "devlet bize bakmiyır veya faşistlik"

O kadar yatırım pkk yüzünden gelemesin doğuya sonra "dövlet batıya ayrımcılık yapıyor, bize ırkçılık yapıyor"

Kürt diye gidip beceriksiz birini seçersiniz muhtar,belediye başkanı vs vs vs sonra "dövlet bize bakmıyır"

Barış süreci olsun kimse ölmesin deriz sonra "kürtler savaşi kazandı" olur "hadi lan" dediğimizde "föşöstlök artöyör"
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

Sipeys o kadar çocuk yapın sonra onların bakımı düzgün olmasın "devlet bize bakmiyır veya faşistlik"

O kadar yatırım pkk yüzünden gelemesin doğuya sonra "dövlet batıya ayrımcılık yapıyor, bize ırkçılık yapıyor"

Kürt diye gidip beceriksiz birini seçersiniz muhtar,belediye başkanı vs vs vs sonra "dövlet bize bakmıyır"

Barış süreci olsun kimse ölmesin deriz sonra "kürtler savaşi kazandı" olur "hadi lan" dediğimizde "föşöstlök artöyör"

dediklerinin bu topicle bi alakası yok
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

Ben Kürt değilim. İzmir'li Yunan kırması bir Türk'üm. Irkçılığa karşı olmak için Kürt olmak gerekmiyor, insan olmak yeterli. Siz biz diye konuşmana gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen, sen

o kadar tembelsin ki yukarıdaki 'sen' kelimelerinin hiç birisini okumadın !

bu yüzden aralarından birinin 'ben' olduğunu fark etmedin.

şimdi aradaki 'ben' kelimesini arıyorsun ve hepsinin 'sen' olduğunu yeni anladın.

sen zaten hiçbir zaman beni anlamadın :("
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...