Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fotoğraf SanARTçısı İdo Tatlıses

nordlydian

Öne çıkan mesajlar

Ninja said:

Ben bir yetimhanedeki tum cocuklar egitilip bu kisiler temizlense dedigimde bana karsi cikiliyor. Ama bunu bircok ogrencimde dusunuyor sanirim ileride bu dusuncemi gerceklestiricek bir birey cikacak ve biz bu Bieberian cult indan kurtulacagiz sonsuza dek.

Sevgili ninja san.
Hajimemashite watashi wa emreru san desu. Izmir desu.8th kyuu aikidokan, 6th kyuu kendokan desu. Enjinia desu. 27 desu. Watashi think you should really see a doctor. The ideas in your mind are really not normal. And the formal style that you use at your posts are some sort of cover watashi thinks. I tried to write this olabildigince in nihongo to make you feel into it. Arigatou gozaimasu.
Sosyal ağlarda paylaş

Peki Chrome sama dediginize saygi duydugumu belirteyim. Ama birgun bu kisiler sizlerin ozgurluklerini kisitladiginda bu yazdiginiz dizeleri tek tek hatirlayiniz. Tekrar tesekkur ederim.
Doktor konusu ise Ninpou taijutsu ogretilen kisi deli degil tamamen calm personlardan olusur. Sadece olabilecek konu icin oneri sundum. Ama sizin Kendouka yada Aikido egitiminiz beni etkilemez ama sadece saygi duydugumu belirttim. Aikido ve Kendou bende yaptim ama goruslerimle bunlarin bir alakasi yoktur. Ayrica sizin yasadiginiz cografya ile benim yasadigim cografya cok farkli sekildeler. Sizin gordukleriniz ve yasadiklarinizla benim yasadiklarim cok farkli seyler. Ama siz kolay yolu secip aklinizi kacirmis olmalisiniz kavrami ile yaklasiyorsunuz. Ama tekrar belirteyim bir basi bos birey gibi tartismak yerine size sadece ve sozlerinize saygi duydugumu belirtiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Klavye kullaniyor olman. Beslenmek zorunda olusun. Kendini ifade etmek icin bir dilinin olmasi gereken bir dunyada yasiyorsun haci sen hangi ozgurlukten bahsediyorsun allasen. Ozgurce kirlarda bos kafayla kosan adamin da gotune ot batiyor karinca kaciyor. Dunya bolye bir yer. Siz birilerine dellenmeye yer ariyorsunuz. Birakiniz allasen geciniz efendim bu beyhude hezeyanlari.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de editleyip beni cirak cikartmissin. Ninja kardes gozunu seveyim milleti oldurmek icin kimsesiz cocuklari egitme fantezileri kuran bir kafa sence ne kadar saglikli olabilir. Nerese yasiyorsun bilmiyorum ama sende bir yerler duz kontakt yapmis haci. Seri bagli olmasi gereken birkac yerde paralel baglanti olusmus. Normal akim gidiyor ama arada harmonik cikiyor. Hz surucun anormal bazi seyleri normal gibi sunuyor sana. Boyle olmaz. Kimse kimseyi oldurmemeli.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...